aneczkaa
Fanka BB :)
jaaaaa!!!
ale muszę sie wstrzymać z kolejną kawą bo serce mi zacznie pikać i od razu atak astmy będzie
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jaaaaa!!!
hmmmmm ciekawe dlaczego nie możesz wejść
To dziwne, bo mam wrażenie jakbys była od początkuA właśnie jestem z Wami króciutko bo jakoś miesiąc chyba![]()

Ale ja robię taką latte pół na pół z mleczkiemjaaaaa!!!
ale muszę sie wstrzymać z kolejną kawą bo serce mi zacznie pikać i od razu atak astmy będzieza godzinkę dwie będzie kawusia albo poczekam na męża i zrobię w ekspresie z czekoladą
![]()

ja herbatę pijam tylko zieloną i tylko gorzką .. nie lubię z cukremJa kiedyś piłam tylko czarną bez cukru, ale teraz zbiera mnie na wymioty po takiej kawie, więc polubiłam latte z tabletką słodziku. I tylko taką mogę pić, mniam mniam


Tyle tego jest i na wszystko mam ochotę