anisiaj
Fanka BB :)
dzoana - mam nadzieję,że lekarz pozwoli nam jechać, bo w sumie dzisiaj dostałam @, a wyjazd byłby w niedzielę...
aneczko - czy przelew doszedł? daj znać kochana, bo od niedzieli nie będę mieć netu, a chcę być spokojna
bietka, anaber, scoti, suonko, justi, 6mamo, madlen, wiolka, marta, bobo, joweg, gosiulu, aga, dzoana i aneczko (wszystkich wymieniłam?
) miłego dnia dziewczyny, dziękuję za tulaski, wracam leżeć 
scoti - dziękuję, że tak pięknie to ujęłaś na liście - "do odwołania" :*
aneczko - czy przelew doszedł? daj znać kochana, bo od niedzieli nie będę mieć netu, a chcę być spokojna
bietka, anaber, scoti, suonko, justi, 6mamo, madlen, wiolka, marta, bobo, joweg, gosiulu, aga, dzoana i aneczko (wszystkich wymieniłam?
scoti - dziękuję, że tak pięknie to ujęłaś na liście - "do odwołania" :*

jak to Dzoana napisala SROKA 
m mi wydrukował w pracy te ankiety ok 200stu i jeszcze trzeba było je skompletować w jedno. Ja składałam a m spinał spinaczami. Jestem głupia na maksa dałam mu nie te... i wydrukował złe ale nic mu nie powiedziałam bo by mnie wyzywał