• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hello Kobietki drogie:-)
Szóśtkowa mama, przykra sprawa, oby szybko minęło.
Bobo, kciuki za badanie, na pewno będzie wszystko ok. Za niedługo będziesz się zbierać, prawda? Bedzie już serduszko pykać:tak:
Bietka, niech Twój M odtańczy karniaka tak jak mój zastępca kilka dni temu:-p
Aneczka, podeślij mi katalogi. Szukuje mi sie wesele i potrzebuje dodatki w kolorze czerwonym do mojej sukienki. Mam nadzieję, że mój zestaw weselny będzie ok, trochę martwiłam sie, że czerwone dodatki moga nie pasować, ale będzie chyba dobrze
Gosiulek, współczuję @:-(
Anisiaj, mam nadzieję, że @ szybko minie i unikniesz wizyty w szpitalu:tak:
Aga, mam wrażenie, że się mijamy
Joweg, Suonko co z Wami?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry