reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
witam i ja z kawka ;)

dzis bedzie mnie malo bo m poszedl do pracy tylko na 3 godzinki ;(

bobo ja bym zadnych tabletek nie brala nie wierze w ich cudowna moc hehe
Magda dziekuje za zaproszenie i zaraz skocze zobaczyc nowy wzor czapy ;-) aha brawo dla Nadii ze dzielnie stala i duzo zdrowka &&&
dzoanka super ze do domu w koncu,odpoczywaj ....

hmmm nie pamietam czy mialam cos jeszcze napisac eh skleroza...
aha udalo mi sie przelozyc wizyte i do gina ide 25 wiec bede przed owulacja, wiec moze zrobi mi monitoring ;)

MILEGO DNIA WSZYSTKIM :-)
 
Tabletki sa dobre (fakt faktem to chemia) ale tylko wtedy jesli sie nie ma zróżnicowanej diety i trzeba dużo ćwiczyć, większość z tych tabletek zawiera lkarnitynę która daje energię-pobudza no i inne składniki redukujące tkankę tłuszczową ale one same nie beda dzialały jeśli nei bedzie diety i ćwiczeń to podstawa. ja bralam terma line olimpu dobrze si epo nim czułam, schudłam wtedy 12kg ale codziennie robilam 6km na kijach i dieta.(może działay tylko na moją psychikę nie iwem ) czy to zasługa tabletek. schudłam w 2m-ce. Na kazdych tabletkach bedzie napisane ze przeciwskazaniem bedzie dieta zróżnicowana.
 
reklama
Każdy robi i kupuje co uważa za stosowne.
Ja uważam ,że reklama jest dźwignią handlu i że każdy żyd swój towar chwali.Właśnie za dużo tego jest,człowiek karmiony jest reklamami na wszystko,a potem jak otwiera lodówkę to już nie jest głodny albo się zastanawia czy najpierw łyknąć tabsy na wątrobę,żołądek lub skórę czy włosy czy zbicie cholesterolu czy zjeść kromkę pełnoziarnistego chleba bez masła z chudą drobiową wędliną.

Na pewno ja tabsów na odchudzanie nie kupię!
 
Do góry