reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

bobo moja kolezanka kupila takie tapsy, nazwy nie pamietam , ale trzymala diete tylko nie cwiczyla i co zamiast chudnac zaczeta tyc hehe . Ale kazdy organizm jest inny i na kazdego co innego dziala

Wlasnie wrocilam ze sklepu buuu zimno nadal -8 st
 
reklama
jestem, obiad gotowy,
bobo mój książe też zasnął :-) ciekawe na ile hahahaha
smerefetka u mnie tylko -2, ale jakoś mi to nie robi różnicy bo uziemiona jestem :)

muszę wypisać wniosek o urlop wypoczynkowy, bo napisała mi meila kadrowa że do pracy powinnam wrócić :confused::-p
 
Bietka a co masz na obiad ??
boja dla chłopakow to pizze zamawiam, a sama mam leczo light :dry:

gardło mnie boli :-( tzn jeden migdał a to niczego dobrego nie wróży :no: stand. angina
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bobo oczywiste:-)
anaber wrzuciłam 4 plastry schabu do woreczka i upiekłam bez tłuszczu w piekarniku:-)
smerfetka nie wracam na razie:tak:
 
reklama
anaber te leczo light chyba calkiem dobre nie? podaj przepis

Bobo ja nie znam nikogo komu same tabletki pomogly schudnac, tez bym tak chciala bo ruszyc tylek i unikac smieciowego jedzenia nie jest latwo
 
Do góry