reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Ja jestem dopiero ale tylko na chwilke bo uciekam zaraz do m ;) bede jutro od rana.

Aga ja caly czas mocno trzymam kciuki za Kubusia, bedzie dobrze, musi byc &&&&

Justi a Twojemu Kubulkowi duzo zdrowka ;)

DOBRANOC ;)
 
Witam dziewczynki!!!
6-kowa kochana, przepraszam że wczoraj nic nie dodałam ale padłam razem z Kubą. On spał wczoraj w dzień, wiec usnął koło 23.
Marta, śliczna czapeczka!
Anisiaj, ja coś słyszałam o jakiejś fotce...Niestety po żelazie też miałam mega zaparcia, więc sama odstawiłam tabletki. I okazało się po kolejnym badaniu krwi że żelazo jest idealne:)
Bietak, z moim dietetycznym jedzieniem jest też tak że słodycze odstawiłam. Oczywiście zdarza mi się zjeść kawałek ciasta, czy czekolady, ale 1 kawałeczek a nie jak dawniej bez umiaru. No i zero chleba, wase wsuwam
Aga, każda ma gorsze dni. Ja miałam wczoraj, że w pewnym momencie powiedziałam sobie że mi już wsio ryba, jak byłam w urzędzie i musiałam się wyczekać bo pani załatwiając mnie odbierała z milion telefonów. Przez co godzinę się wystałam.
Miłego dnia kochane!!!
Miłego dzionka!!!!
 
aga ja jestem :)
ja już wstałam o 7:30 - wychodzisz z Kubusiem na takie mrozy jak idziesz z Oli do przedszkola ????
u mnie - 6 i mroźny wiatr i znowu siedzenie w domu :-( chcę już wiosnę !!!!!

justi kochana no czasem mamy gorsze dni.. wiesz co ja ćwiczę ok 4 razy w tygodniu, pokazuje mi ok 300 spalonych kalorii na godzinę - zobaczę po m-cu - waga mnie wkurzyła i nie wiem czy za tydz we wtorek stanę na niej :confused2::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bietka, ja ćwiczę 3 razy na tydzień. Ostatnio przez zabieganie motywacja do ćwiczeń spadła. Jak Ewa CH. nawołuje wyrzuć wagę zacznij się mierzyć:) Ja waże się co poniedziałek. Jak robiłąm to częsciej to wpadałam w doły, bo waga skakała.
Ja też chcę wiosnę!!!!
 
Do góry