• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Tak, piasala,ze dzisiaj zajrzy.

Znowu szukam kogos do psa. W koncu pies srac musi ;) m dostal prace w szpitalu pstchiatrycznym po drugiej stronie miasta, no i musimy miec kogos do Nuci. Napisalam juz do 3 osob z ogloszen, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Justi, nic nie pomaga?
 
jestem byłam na s... ( anisiaj wybacz::-D) super, spacerówka ekstra, baaaaaaaaaardzo zadowolony był Igi no i ja też, jak mu się zaczęło przysypiać to opuściłam na leżąco, ubrałam osłonkę na nogi i spacerowałam :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry