• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

jestem piszłam wczesnie spac i z Olinkiem spaismy do 9 potem sprzatanko, prasowanko bo małemu pościel wyprałam ;-)
Bietka a wypił calą kaszke ale jednak smoczrk ma maławą dziurke bo zasysa
Anisiaj Ty si do poznania czasami nie wybierasz?
 
reklama
Mam coś dla Zosieńki ;-) parę ciuszków po Olinku nie zniszczonych ale dużo tego żeby wysłac hm... zapytam jeszcze kumpeli czy nie jedzie do Poznania bo w Wawie mieszka
 
Martuś kochana :) Ja ciągle się wściekam, że nie mam jak iśc po to coś, co wysłałam bietce dla Igiego,żeby i Wam wysłać :( słuchaj, a Ty myślisz, że drugiego już nie będziecie miec?
 
Aguś tak spał dłużej 7g nie przerwanie ;-) od 20- prawie do 3 tylko wsypałam mu mało bo na 150ml niecałe pół miarki
Anisiaj nie planujemy drugiego a jeśli nawet to będziemy kompletowac od nowa ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry