• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
jestem:)

wizyta u lekarza super, pani doktor pytała czemu nie przyszliśmy w piątek że czekała na nas do za piętnaście trzecia a pracuje do 14:) Kubuś na płucach ma czysto ma jeszcze w krtani i tchawicy w piątek do kontroli ma brać tylko antybiotyk i flegamine resztę po odstawiać:)

Hołownia przystojny facet i ma bardzo sympatyczny głos:)

Dominik został u mojej mamy na kilka dni:)

Anisiaj ja też nie jadłam nigdy zupy owocowej:(

masakryczne boli mnie głowa, wzięłam ketonal i wysłałam m do sklepu po cole
 
no to będziemy się bić :tak::-D

aga super wieści :-) połóż się kochana oby głowa przestała...

kurcze ale jesteśmy świadkami historycznej chwili ... (mam na myśli abdykację)
 
Aga super ...

Hołownia? Przynajmniej ja się nie będę bić.Nie podoba mi się.
Ano historyczna chwila.Od ponad 600 czy 500 lat nie było.

Zupa owocowa to zupa mojego dzieciństwa.Uwielbiałam.
 
Gosiu, nareszcie ktoś kto się zna na rzeczy!!!(zupa owocowa;))

Bierzcie sobie Hołownie, ja chcę tylko z nim rozmawiać. mój jest Dorociński, Małasza nie chcę :P

Aga, super wieści!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry