• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

hmmmmmmm no to dzisiaj będę fantazjować o Hołowni :-D
wypożyczę Wam go na powiedzmy godzinę, raz w tygodniu, do pogadania :cool2::tak::-D

ogladacie na wspólnej ???

dobrej nocy :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki! wczoraj poszłam usypiać Kubusia i przysnęłam przy nim. Jak później się budzę to już nie mam na nic siły, z ledwością doczołguję się do łazienki. Reszta na g.
Miłego dzionka!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry