• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Kochane nie dałam rady was dokładnie nadrobić.
Pamiętam tylko tyle,że Aga zaczyna dziergać,Evel ma chore dziecię,Anisiaj przeziębiona,Małgosia ma jakieś tabsy,a Marcie kończy się urlop macierzyński.
Dziewczynki będzie dobrze,co nas nie zabije to nas wzmocni!!!

A u mnie chłopaki gorączkują,wrrr!!!
 
Bobuś zapomniałam dopisać,że cieszę się że z twoją ręką nie dzieje się nic poważnego!!!
Martuś a nie możesz iść na urlop wychowawczy???

Co do ciuszków,to ja będę musiała Franiowi kupić kurtałkę wiosenną a i garderobę pozostałych synków i córci muszę przejrzeć,bo czapki wiosenne to sama zrobię.

U mnie wieczorem królują hot dogi,która dziewuszka chętna to zapraszam!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry