• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

Aga a ile cm w zdłuż ma gondolaTwoja musisz miec gdzies napisane a Ty masz tako warior? to zaraz zobacze ile ma. Moja ma 75cm ale Oli też jest bardzo duzy bo pediatra mówiła ze względem wzrostu jest w tej górnej granicy
 
reklama
Bobo ja przeważnie kupuję używane,ale nowe też.
Marta szkoda,że nie możesz sobie na to pozwolić,bo to kolejne 4 lata w domku z dzieckiem,z czego 2 lata płatne,tylko szkoda że 400 zł(lub coś koło tego).
Aguś powodzenia w dzierganiu!!!
Kinga przytulam mocno!!!

Ja też już chyba się pożegnam,ale może będę jeszcze zaglądać.

Spokojnej nocy dziewczynki!!!
 
Martus tak tako warior ale ja mam inny wózek arte alu

adbor-arte-3x3-alu-spacerowka-plus-gondola-plus-fotelik-.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry