• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
no to będę mieć dylemat z kurtką ;)

kinga, ja czasem tak mam, że z tel mi się nie udaje, ale to chyba wina aplikacji bb. A jak tam sprawy z cyklem, coś więcej wiesz?

marta, wow, super, brawa dla Olisia :)

bobo, dziękuję :) m już skacze z radości, że będzie szedł na pocztę ;) listonosz był w piątek,ale ojciec m mu nie otworzył i wrzucił awizo

gosiu, powodzenia! trzymaj się mocno fotela :)
 
anisiaj w piatek ja to wyslalam wiec to nie ode mnie jak to piatkowe awizo. moje moze byc z poniedzialku albo wtorku.
anisiaj ja kupilam na wyprzedazy plaszczyk w mohito za 50zl i cala jesien w nim przechodzilam. ciotka mi pozniej guziki przesunela i super sie sprawdzil. teraz znow przesune tak jak bylo i bede dalej w nim smigac. zaraz poszukam jakiegos zdjecia tego plaszczyka. moze cos na wyprzedazy kupisz co sie da guziki przesunac i pozniej znow zrobic zeby w tym chodzic. szkoda kasy na typowe ciazowki.
 
Ostatnia edycja:
no właśnie bobo, szkoda mi kasy. u mnie tylko ten problem, że nie mogę chodzić, więc chce zaliczyć maks 2 sklepy.

hmmm, no to ciekawe co to za awizo...

kinga, no to hop, świeża porcyjka :)

images
 
reklama
anisiaj ja dostalam od kuzynki taki plaszczyk grzybek typowy dla ciezarnej. on nie jest nowy ale ja w nim nie chodzilam. mam go i nie bede go uzywac. jesli chcesz to zrobie zdjecie i Ci go wysle. moze Ci sie przyda. on ma rekaw 3/4 czy jakos tak. ale pod sweter w sam raz. a szkoda na te kilka miesiecy kupowac szczegolnie ze w ciazy za bardzo nie chodzisz po dworze
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry