• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
przyszła puszka ;-) płyta z muzyką i przysali mi łyżeczkę ale super pomału sie szykuje kochane nie bedzie mnie cały dzień jak wróce to wam wrzuce zdjątko buziaczki kochane i miłego dnia
 
Witam się i ja!
Bez kaffki,ale za to z herbatką i gorączkującymi synkami(Szymon 39,1 st).
Martuś to miałaś spokojną noc!
Anisiaj bidulko,mnie się podoba ta kurteczka z h&m,zdrowiej szybciutko!!!
Bietka ja uwielbiam patrzeć na takie maluszki w markowych bucikach,widok do schrupania!!!
Kinga nie stresuj się pracą i ludźmi,którzy mogą coś gadać,nie warto.Będzie dobrze!!!
Małgosiu współczuję ci kochana tego bólu głowy i wizyty u dentysty.Nacierpisz się bidulko!!!Na fejsie twój mały mężczyzna tak ślicznie wygląda!!!

Ja dziś na obiad serwuję zupę ogórkową.

Miłego dnia wszystkim!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry