• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Agus zarejestrowałąm się tu https://www.bebiklub.pl/home/produkty/?gclid=CMub6p_F6LUCFchY3godqXoAyA a potem po prawej u góry masz zapytaj eksperta i napisz do nas to napisałam do nich coś w stylu ...: mój synek od początku jest na waszym mleczku szkoda ze nie macie ładnych puszek do przechowywania mleczka, chciałabym też zapytac o żywienie po 4 miesiącu"

Bobo no nie dała mi... jeszcze jej nie skończyłam jak oli pójdzie spac to ja skończe i wkleje zdjątko
Aga ja robiłam tak ze przeciągałam przez oczko ostatnie i po prostu zawiązywałam na pentoł
Kinga ja też, ja też chce gołąbka ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry