• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Aga ja w niedziele ostatnią i w poniedziałek zaczynam nowe opakowanie
Bobo jutro późno wieczorem będzie czy stęskniony może troszkę :-p teraz są gdzieś inndziej niż tydzień temu i w większej miejscowości ogólnie nie nudzi sie a jak tam Twój m gorączka przeszła?
 
reklama
marta przeszla mu goraczka. mial tak jak ja jeden dzien i juz po chorobie. dobrze ze julki nic nie zlapalo. w przyszlym tyg na szczepienie wiec lepiej zeby zdrowa.

jakie macie dziewczynki plany na wakacje? gdzies jedzieicie?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry