• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Aga ja tak jak ty oczko cisłe i potem tą nitkę przewlekam przez oczka w przeciwnym kierunku niż była robiona i sam koniuszek ucinam.
Bobo piwo jest blee,ale naleweczką nie pogardzę.Mniam uwielbiam domowe nalewki!!!

Na wakację mam nadzieję wyjechać z chłopcami do sanatorium nad morze,a potem jakiś łikend w górach.
Małgosiu właśnie jak twój ząbek,jak się czujesz???
Martuś dobrej nocy!!!
 
Bobo czuję go czasami.
Dzwoń do lekarza:tak:

A ja dzisiaj podjęłam decyzję o zapisania Kacpra do przedszkola. Ciesze się ale też się boję....Boję się żeby nic sobie nie zrobił,żeby nic się nie stało...
 
gosiu bede do dentysty szla w moim rodzinnym miescie. tam mam mojego zaufanego dentyste.
kurde mama dzwonila ze chce mieszkanie zmienic. niby fajnie bo wieksze i w ogole ale kurde jakos pewne tego nie jestem. sama nie wiem juz co myslec, ale jak ma im byc lepiej to niech zamienia.
6 mamo moja babcia robi nalewek milion piecet hehe :) nie ma kto tego pic. ona robi doslowinie ze wszystkiego hehe. i zawsze daje na probowanie i to nie malo. rodzice juz nie maja gdzie tego trzymac a ja juz nie biore bo tez nie mam gdzie hehe:)
 
Małgosiu rozumiem twoje obawy,bo i ja też kiedyś takie miałam.Ale będzie wszystko dobrze,Kacperkowi nic się nie stanie.Ja też bez wahania zapiszę Frania do przedszkola.
Bobuś weż dla mnie trochę bardzo cię proszę,ja chętnie zapłacę.A takie babcine nalewki są najlepsze!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry