• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

dzień dobry, witam :)

jest zasilacz , jest łączność z WAMI , ja nie umiem pisać z tableta, wszystko mi zmienia ....
bobo jak ręka, boli jeszcze ???
anisiaj chorowitku , buziak :*
justi Ty to jesteś smerf pracuś :)
marta, aga jak po tabsach sie czujecie??? sa plamienia w 1 cyklu? ja przeżyłam koszmarnie 1 opakowanie po porodzie, pierwsze i ostatnie :)
6 mamo Ty koneser nalewek jesteś - mniam :)
gosia... nie wiem jeszcze jak to jest posyłac do przedszkola ... ale wierze ze martwisz sie o synka

miłego dnia , zapraszam na kawę

latte_art_kawa_ziarnista_sklep_fede.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jetsem zaraz lecę po kawkę kurcze w czoraj zasnełam jak mops ha ha ale Oli już nie spał ładnie jak wczoraj obudził się 2 razy
miłego dzionka
później ide na spacer trzeba kożystac ;-)
Bobo będziesz dziś wychodzic? ja się chyba przejde do tesko koło Ciebie
 
Bobo ok to gdzies się spotkamy
Bietka przepraszam :-phi hi nie u mnie wszystko ok po tabsach zero pamień dobrze sie czuje nie przytyłam takze oki wszystko moze miałas zle tabsy po prostu
 
Bobo zobacze chustkę dla Olisia i dla siebie jakiś płaszczyk bo są duże przeceny, Oliwka ta na zdjęciu ma 9 miesięcy i już chodzi ;-) waśnie u nich byiśmy wczoraj moja koleżanka też Marta ;-)

a ponoc na weekend ma być śnieg
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry