bietka84
szczęśliwa :)
dzień dobry, witam 
jest zasilacz , jest łączność z WAMI , ja nie umiem pisać z tableta, wszystko mi zmienia ....
bobo jak ręka, boli jeszcze ???
anisiaj chorowitku , buziak :*
justi Ty to jesteś smerf pracuś
marta, aga jak po tabsach sie czujecie??? sa plamienia w 1 cyklu? ja przeżyłam koszmarnie 1 opakowanie po porodzie, pierwsze i ostatnie
6 mamo Ty koneser nalewek jesteś - mniam
gosia... nie wiem jeszcze jak to jest posyłac do przedszkola ... ale wierze ze martwisz sie o synka
miłego dnia , zapraszam na kawę
jest zasilacz , jest łączność z WAMI , ja nie umiem pisać z tableta, wszystko mi zmienia ....
bobo jak ręka, boli jeszcze ???
anisiaj chorowitku , buziak :*
justi Ty to jesteś smerf pracuś
marta, aga jak po tabsach sie czujecie??? sa plamienia w 1 cyklu? ja przeżyłam koszmarnie 1 opakowanie po porodzie, pierwsze i ostatnie
6 mamo Ty koneser nalewek jesteś - mniam
gosia... nie wiem jeszcze jak to jest posyłac do przedszkola ... ale wierze ze martwisz sie o synka
miłego dnia , zapraszam na kawę
Ostatnia edycja:
hi hi nie u mnie wszystko ok po tabsach zero pamień dobrze sie czuje nie przytyłam takze oki wszystko moze miałas zle tabsy po prostu