• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Kuba też już śpi.
Do mnie dzisiaj uśmiecha się łóżko, jestem prze mega zmęczona. Kuba usnął przy shreku:) Na początku w shreku jest scena jak ciesteczko jest zjadane. I musieliśmy mu wytłumaczyć że shrek będzie ratował ciasteczko:)
 
justi poloz sie i odpocznij :)

a ja jak robilam julce lozeczko do spania to walnelam pacem u nogi tym prawie najmniejszym w noge od pufy :shocked2: myslalam ze oszaleje z bolu.... na szczescie zlamany nie jest hihi ale bol straszny hehe
 
reklama
to ostatnia , potem spokój... do 13-14 mca - jaka ulga mówię |Ci hehehehe - dłuuuga przerwa... i dobrze - bo bidulki te dzieciaczki - tyle szczepień

nie mam tel do gosi - napisałam jej wiadomość na FB
gosia odezwij się :*
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry