Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jednak zeby jej nie rozpychac zoladka mam nie dawac kleiku na noc zeby jej nie rozepchac zoladka. nastepne szczepienie to pneumokoki w maju i na rok spokoj 
no dobra jest przystojny :-) zazdroszczę
;-);-);-) ??? 
i tak byliśmy zdecydowani na te 6w1 ze względu na ból wkłuć, ja też nie daję kleiku
dobrze że jest chłodny wiaterek... nie odważyłam się rozebrać Igorka do krótkiego rękawku i dobrze bo w cieniu chłodnawo miejscami było, ale widziałam niemowlaki w samych pampersach i koszulce z krótkim rękawem 
