reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

No kochane ja już wróciłam. Byłam u przyszłych teściów i u babci n ;-) No i normalnie trochę się wkurzyłam bo pokazałam teściówce biżuterię, którą chce na ślub a ona do mnie, że też taką chce i mam jej zamówić :szok: Poza tym pokazywała kieckę, jaką chce założyć i jest biała... Myślałam, że biel jest zarezerwowana w tym dniu dla panny młodej...
gosiulek fajnie, że z nami jesteś ;-)
madlen rozumem Cię doskonale i zgadzam się z tym co napisałaś w 100%... tym bardziej, że byłaś na tym wątku praktycznie od początku... a one niech sobie tworzą klub wzajemnej adoracji :-D
A tamten wątek pewnie umrze śmiercią naturalną ;-)
anisiaj to ciekawych masz sąsiadów :-D Często tak razem głośno ćwiczą? :-D a wysłałaś wiadomość Dzoanie?
szostkowa mama super, że jesteś!! Cieszę się, że na wątku pojawiają się nowe osoby. Zapraszamy na "kawkę" kiedy tylko chcesz ;-)
Marta mi też to się śniło po nocach i ciężko się zasypiało.... Ale teraz już będzie fajnie.

A ja powiem szczerze, że mało pisałam bo ciężko mi się było przebić, bo w postach były wspominane najczęściej osoby, które teraz się obraziły...
 
reklama
Joweg to herbatka z miodem i cytrynką.
Mi się też marzy dużo dzieci ale nas po prostu nie stać i nie mogę sobie pozwolić na siedzenie z dzieckiem w domu muszę po macierzyńskim pracy iść
Suonko to już nie jest dobrze jak nam się to po nocach śni... ja też byłam pomijana w wielu postach. Masz rację biel jest zarezerwowana dla Pani Młodej ale i tak Ty będziesz najpiękniejsza w tym dniu :-D
Anisiaj miłego leniuchowania
 
Ostatnia edycja:
martaSx- my jezeli maz skonczy studia i sie rozkreci zawodowo to mysle ze nie bede musiala isc do pracy ale i tak bedziemy chciec nie wiecej niz troje dzieci :)
 
Joweg-wczoraj miałam żurek a dziś rosołek i młode ziemniaczki i kotlety a jutro dalej rosołek i schab cały do piekarnika wrzuce i w ziołach i czosnku będę robić a ty? Suonko-teściówka chce panne młoda przebić?:eek: i tak masz siłe przebicia jesteś śliczna i młoda:-) wiecie tam na to na tapecie był ból nerki i przez 8 dni wszystkie musiałyśmy tym żyć
 
Wiolka my na szczęście jutro do mojej siostry jedziemy na obiad i mam przygotowania z głowy :-D muszę tylko zaopatrzyć się w dużą butle co maluchy obleje hi hi hi
Joweg mój m to jest trochę żyd wiesz i on by mi nie pozwolił siedzieć w domu zresztą ja nie lubię na dłuższą metę w domu siedzieć mam tylko nadzieję że po macierzyńskim znajdę pracę bo sobie nie poradzimy
Tak na marginesie to ciągle na tapecie były tamte co się po obrażały :szok:
Suonko nie martw się na pewno ktoś jej zwróci uwagę u mnie koleżanka miała białą sukienkę i jej trochę nagadali, ja brałam ślub 24 września ale pogodę mieliśmy śliczną ciepluśko - pięknie
 
Suonko- i współczułyśmy doradzałyśmy ale to my tylko o sobie takie zakochane w sobie egoistki jesteśmy a tłumaczyć sie że nas lubia i będą zaglądać a takto nas mają dość to litości po co przychodzić jak kogoś nie lubisz i masz go za egoiste,takie mydlenie oczu i robienie z nas idiotek i tyle
 
reklama
Marta- mamy spokój siebie potrafimy sie słuchać doradzać i nie wyśmiewać sie dziecinnie z zdania drugiej osoby:-) Suonko- ja nie ide tam bo swój honor mam nie będę sie nikogo o zainteresowanie swoją osobą prosić pozaty mamy nie psuć im watku słwa AniObuchowicz Amen (śmiech)żenada
 
Ostatnia edycja:
Do góry