reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

ja mialam dzis zurek i potem na obiad roladki z knedlami i kapustka :d mniam :d

a zapomnialam !!!!!!! dostalam @ ale jakas dziwna taka prawie ze czarna hmmmm
 
reklama
Właśnie próbowałam wytłumaczyć mojemu m o co chodzi z tym sporem bo mi tu wlazł i czytał mówi że dziecinne :eek:
A ja mam żurek z paczki i chyba zaraz sobie zrobię
 
Ostatnia edycja:
moj czasami sie wkurza bo trace niby "rzeczywistosc" hehe ale co ja bym bez Was zrobila hehe , myslicie ze ejszcze ktos dojdzie ? co ze scotland18 ? bedzie prowadzic liste czy ktos inny sie tym tutaj zajmieÄ?
 
Joweg-pyszności rzuc coś do mnie:-) Marta-facet kobiety nie zrozumie:-D my poprostu jesteśmy wrażliwe ale w kasze nie pozwolimy sobie dmuchać
 
Hej Dziewczynki, czy i ja mogę dołaczyć? :)
mnie nie razi gadanie o mdłościach, a może w czymś poradze :)

Jestem mamą 2-letniego łobuziaka, i na razie nie staramy się :)
 
Ostatnia edycja:
joweg będzie dobrze,trzymam kciuki za pojawienie się fasolinki pod twoim serduszkiem.
A co do przeziębienia,to najlepsze są właśnie domowe sposoby.
Ja obecnie zmagam się z zapaleniem ucha i jadę na suplemencie diety typu antybiotyk.
Sporo was jest kobietki,zanim załapię o co tu biega i nauczę pić kawę wirtualnie,to sporo czasu minie.

A jeśli chodzi o ciążowe mdłości to były i to ogromniaste.Ale tylko wtedy jak pod sercem nosiłam chłopców,a z dziewczynkami nawet wymiotów nie było.
 
Ostatnia edycja:
Justi-witamy i zapraszamy do nas z otwartymi rękami:-) Szóstkowamama-ja w I ciąży nie miałąm wogóle objawów teraz trochę męczą mnie mdłości ale jakoś daje rade zaklimatyzujesz sie na razie jest nas pare mam nadzieje że reszta naszych dziewczyn dołączy zapalenie ucha środkowego to jest dramat współczuje ci zmagałam sie z kilkoma takimi chróbskami w jesieni najpierw zapalenie ucha później angina później znowu coś,życze powrotu do zdrowia szybkiego
 
Ostatnia edycja:
Joweg ale miałaś pyszności... a @ po pigułkach może jest trochę inna
justi witam!! Rozgość się... zapraszamy na wirtualną kawkę ;-)
Marta może i dziecinada, ale z tej drugiej strony. Bo dorośli ludzie tak spraw nie załatwiają. ;-)
szóstkowa mama to chyba coś w tym jest, że dziewczynkowa i chłopczykowa ciąża jest inna :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witamy witamy nowe :-)
Wiolka no właśnie kto nas lepiej zrozumie jak my same, ja poszłam sobie zrobić kanapke mój m mnie opieprzył że za dużo jem i będe gruba no wiecie co - masakra
Joweg może to po tabletkach masz taki @
 
reklama
Do góry