reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Witajcie

spać nie mogę bo M w pracy jest, dzieci na wakacjach i jakoś mi za pusto w domku...
Pani gin mnie zdenerwowała troszkę bo nieco mnie olała, pewnie dlatego że nie jestem jej pacjentką a mój gin jest na urlopie dlatego byłam u niej... powiedziała że to normalne po odsawieniu tabletek że przez jakiś czas mogę nawet wcale okresu nie dostawać itd, gdy spytałam czemu mnie jajnik tak bardzo boli to powiedziala ze to po tabletkach jajniki dopiero dochodzą do siebie, liczyłam na jakieś usg kontrolnie, miałam tylko bolesne badanie paluchami... więc w zasadzie nic nie wiem, mam czekać aż zacznę dostawać dłuższe okresy a jak w ciągu 2 mcy nie dostanę to mam przyjść...
Także nie uspokoiła mnie ta wizyta, wręcz przeciwnie....
Justi :) testy negatywne, nic z tych rzeczy :)
 
Hej babeczki :)

U mnie dzis burza i mega ulewa potem duchota ze nie ma czym oddychac nie lubieeee takiej pogody :(

Jutro wyjezdzaja moi goscie jupiii lubie ich ale 3 tyg to mega dlugoooooo

Milego dnia :*
 
Witam :-)
Rano wróciliśmy do domu. 2 tygodnie spędziliśmy nad wodą. Było cudownie :-) Pogoda dopisała.
Teraz tylko czeka mnie mnóstwo prania i powrót do szarej rzeczywistości.
Pozdrawiam cieplutko, jak znajdę chwilę do doczytam co u Was.
 
Edysiek pogoda dopisała? Kurcze jak to zleciało.

Mnie dzisiaj na na zmianę raz boli głowa raz nie:sorry: Myślę że pogoda winna jest.

Była dzisiaj u nas w parafii aktorka Patrycja Hurlak. Dawała świadectwo swojego nawrócenia.jej proces uwikłania w zło zaczął się po I komunii świętej od talizmanów,amuletów itp. Skończyło się na egzorcyzmach...
Sprzedawała tez książkę swoją Nawrócona wiedźma.Niestety nie miałam pieniędzy dlatego jestem szczęśliwa bo mąż był w kościele na 18 i udało mu się kupić.

Jemy pizzę:-) a Kacper prawie zasypia....Trzeba ululać malucha:-D

Jutro dentysta.Nie znoszę...
 
dzien dobry,

gosiu pierwszy raz slysze o takiej aktorce. ona w jakis filmach gra?

ledwo zyje w te upaly, a sierpien ponoc tez ma byc goracy. no ale lato w koncu.

wiecej na g co by osoby nie bedace na watku jak marta i inne nie wiedzialy za duzo :)

milego dnia wszystkim
 
reklama
Witam :-)
Gosiulek pogoda była super, 2 tygodnie słoneczka. Już na koniec jak było ponad 30 to stała się trochę męcząca.
Nie pamiętam kiedy mielismy taką piękną pogode na urlopie.

Wczoraj cały dzień robiłam pranie 5 razy :szok: Schło migiem, tylko najgorzej było to potem poskładać.

Zaraz muszę się za coś brać, ale ciężko mi się jeszcze ogarnąć. A na 14 do pracy :baffled:

Miłego dnia :-)
 
Do góry