Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
srodkowe zdjecie to chyba glowka z gory a na ostatnim chyba widze stopke,,,,ale ja nie jestem specem....to czyste domysly...moj gin zawsze opisuje mi zdjecia hahah wie juz ze ja to w tym nie kumata ;-)
Nausea, gratuluję, całkiem spory ten twój synek, teraz to już możesz spokojnie czekać na niego, jest na tyle duży i silny, że sobie poradzi Ale lepiej niech jeszcze trochę pomieszka sobie w Tobie
A to mieszkanko mojego Bartka podczas wczorajszego spacerku ... na balkon
Coraz wieksze te nasze, a raczej dzieciaczkow mieszkanka.Kasia bardzo ladnie wygladasz,malenstwo napewno tez bedzie sliczniutkie.
Nusea Twoj synek niezle rosnie,ale chyba tez nie bede pomocna,na moich zdjeciach wyraznie widac dzidziusia,lekarz staral sie zrobic jak najwyrazniejsze zdjecie dla mamusi i tatusia,a osobno takie jak Twoje dla wlasnych potrzeb.
NAusea, gratuluję. Ale synuś śliczny. NO i ułożony jak trzeba.
Ja też widzę główkę na zdjęciu 2. Tam pewnie gin mierzył obwód główki. A na ostatnim maleńki przycisnął stópkę. Widziałam też coś takiego w wykonaniu mojego dzeicka. Sama słodycz.
Kasiu, jak ładnie wyglądasz, fajnie Bartkowi w takim ślicznym baseniku.
Pozdrawiam Was dziewczynki i Wasze śliczne maleństwa
Dzięki dziewczyny,Myfaco do główki nie byłam pewna, chodzi o 2-gie zdjęcie,ale tak mi się wydaje.A a na ostatnim też tak myślałąm,że stópkaProsiłam o zdjęcia buzi, więc też tam gdzieś jest
Kasia ładna mamusia i brzusio taki kształtny, fajowo
lwica rośnie rosnie, 3 tygodnie temu miał zaledwnie 1050g, a teraz 1880!!!Ja niestety nie mam takiego szczęścia.Wszstkie usg robione w szpitalu, a tam trudno o taką prośbę.Cieszę się tylko,że dobrzy specjaliści choć chciałąbym fotkę wyraźną. Sylwia dzięki, pewnie masz racje co do zdjęc, Myfa też tak sądzi