reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

Margolis trzymam kciuki żeby wyszło!!! :) Z tego co się orientuję to pewniejsze jest badanie krwi od testu. Pozdrawiam
 
reklama
Margolis trzymam kciuki żeby wyszło!!! :) Z tego co się orientuję to pewniejsze jest badanie krwi od testu. Pozdrawiam
 
Zrobiłam test, bo tak wyszło, że nie mogę pojechać dziśna badanie krwi i niestety jedna krecha. Dzięki za wsparcia, może następnym razem sięuda... :(
 
Zrobiłam test, bo tak wyszło, że nie mogę pojechać dziśna badanie krwi i niestety jedna krecha. Dzięki za wsparcia, może następnym razem sięuda... :(
 
Margolis masz jeszcze czas !!!!!!!!! wg. suwaczka to az 5 dni do testowania test sikany mial prawo nie wyjsc :)
 
Margolis masz jeszcze czas !!!!!!!!! wg. suwaczka to az 5 dni do testowania test sikany mial prawo nie wyjsc :)
 
Hej kolezanki uffffffff jak dawno mnie ty nie bylo (brak netu) pomyslalam sobie ze moze warto pomyslec juz o sierpniu ja mam zamiar testowac w poniedzialek a co tam jak szalec to szalec. Buzka :laugh:
 
Hej kolezanki uffffffff jak dawno mnie ty nie bylo (brak netu) pomyslalam sobie ze moze warto pomyslec juz o sierpniu ja mam zamiar testowac w poniedzialek a co tam jak szalec to szalec. Buzka :laugh:
 
reklama
Do góry