reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

reklama
u mnie temp 37,2
testu jeszcze nie zrobiłam
boje sie....
poczekam może jutro bede odważniejsza
modle sie aby @ nei było.. :-(

pozdrawiam
i życzę Wesołych Rodzinnych Świat!
 
Kochane, staramy się o dziecko i ja jestem chyba bardzo niecierpliwa. To byłoby nasze drugie dzieciątko. Wtedy nie planowaliśmy i samo wyszło i tak najlepiej. Teraz bardzo się niecierpliwie. Kochaliśmy się dokładnie w jajeczkowanie, po dwóch dniach dzisiaj sprawdziłam test i nic, nie ma. Wiem, ze to za wcześnie, ale czy któraś z Was też taka niecierpliwa jak ja była, a potem wszystko było ok i wynik był pozytywny.
To głupie co pisze, ale jestem strasznie niecierpliwa, bo czekałam na męża aż sie zdecyduje w kopńcu i nastąpiło to po roku. I tyle czekałam, że teraz wariuje.
 
po dwoch zaden test ci nie wyjdzie!!!:no: musisz byc bardziej cierpliwa, najlepiej zatestowac w dniu spodziewanej @.... a jesli juz tak bardzo musisz wczesniej to jakos 10 dni po owulacji...... trzymam kciuki za pozytywny tescik:tak:
 
Witam, jestem ze staraczek!!!!
U mnie jescze tydzień do testowania, ale w piatek mam 5 rocznicę ślubu i zastanawiam sie czy nie zatestowac i zrobic mężowi niespodziankę????
Brzuch mnie pobolewa i po wszystkim mi niedobrze, do tego mam zgagę i i odbija mi sie ciągle...nie wiem, co zrobić????aaa... i jeszcze piersi kłuja po bokach...
 
Monisia za testuj najwyżej jak zobaczysz negatywny test to powtórzysz go w odpowiednim czasie kiedy miałby być zrobiony.A jak się uda to będziecie mieli cudowny prezent na 5 rocznicę ślubu:))
Życzę dwóch kreseczek,powodzenia i daj znać jaki wynik testu.Trzymam &&& :)))
 
reklama
Do góry