reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

Elpis78

Mama lipcowa '06 - Fanka
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
2 576
A może byśmy napisały, która kiedy ma urodziny i mogłybyśmy "hucznie" świętować na forum? Co Wy na to?

URODZINKI:
...
11 lutego - pati80
12 lutego - Krecik
28 lutego - iwona-arch
24 marca - Agushya
25 marca - annagro
1 kwietnia - Marthusia
27 kwietnia - Iza Radom
1 maja - KajaMaja
25 maja - Katjaa
29 maja - stasia 2905
12 czerwca - OlaPiotrowska
18 czerwca - Tasha22
25 czerwca - Iwona85
29 czerwca - ewan-Augustowianka
2 lipca - kocia
3 lipca - Anna.U
4 lipca - Agusia29
9 lipca - AneczkaK
24 lipca - poisy
16 sierpnia - Elpis78
20 sierpnia - KA milka
11 września - honorkam
18 września - Corsini
19 września - jagusia
21 października - Kasia1986
5 listopada - wioletta.z
16 listopada - dyzia
28 listopada - ewulcia
2 grudnia - k@siek
2 grudnia - Basieńka
15 grudnia - martag
 
reklama
Marthusiu, no co tu dużo mówić, jesteś szefową i koniec, napędzasz to wszystko i jakby nie było jesteś pierwsza na liście :p
 
hahaha, napedzam jak jakies konie mechaniczne ;D a pierwsza jestem faktycznie, ale rowniez dobrze moglby to byc ktos inny, bo z terminem na 1, ktos sie znajdzie jeszcze, to tylko kwestia wpisania ;D
 
reklama
Ja mam urodzinki 18 czerwca
Najśmieszniejsze jest to że termin porodu mam w urodziny mojej mamy a dzień później urodziny ojca dziecka
 
Do góry