reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

oto moje bąble (tylko pęcherzyki) w tamtym tygodniu w piątek......a moja beta wczoraj 99 475.....

bąble.jpg
 
reklama
rabitt piękne dwa bąbelki:)
ja na razie usg nie mam,może zapiszę się do gina pod koniec lutego? na razie jestem po dwóch betach, 2 dni po terminie @ 195,trzy dni póxniej 690 więc przyrost ok.
zoszka,Ty jesteś juz po jednym usg?? szybko
 
Tak, bo ze wzgledu na ostatnie poronienie musialam szybko leciec i ogarnac czy nie powinnam brac progesteronu, a ze chodze prywatnie to tam mam zawsze usg;)
 
reklama
Jestem po wizycie i koljenym usg - 6t5d. Pecherzyk 9mm wiec ciaza jest tydzien-dwa mlodsza. Zarodka praktycznie nei bylo widac...tego sie spodziewalam, ciesze sie jednak ze pecherzyk dobrze rosnie. Na serducho jest szansa za tydzien, lub za dwa. Tak sie ulozylo ze i za tydzien i za dwa mam wizyte, wiec bede widziec na biezaco co sie dzieje. Dostalam duphaston 2xdziennie i zastanawiam sie czy brac. Moja gin przepisala mi zapobiegawczo, ze wzgledu na moje poronienie, a moj nowy gin mowi ze to nie potrzebne... co robic?;/ Brac czy nie?
 
Do góry