reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Milka kochana koniecznie zamów sobie kółko do siedzenia
Zobacz ofertę: PODUSZKA do siedzenia z otworem hemoroidy poród
Link do: PODUSZKA do siedzenia z otworem hemoroidy poród bez pokrowca jest taniej a na ranę potem spytaj swojej położnej o tribiotyk
A wlasnie w sutki to albo jest metoda jakas na strzykawkę ale osobiście jej nie znam a co so wciągniętych sutków dziewczynie z lozka obok dałam swoje nakładki bo ja nie potrzebowałam ani wtedy ani teraz no a jej wyciągnęło i sama byłam w szoku jak! Takze niech maz Ci dowiezie albo sprawdź na necie Ga metodę ze strzykawka

Ok zaczynamy dzien



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Tak milka poduszka się przyda. Kupicie w każdym sklepie rehabilitacyjnym Ale jutro [emoji53]

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Mila u nas położna mówiła że do czasu organizacji poduszki można zwinąć ręcznik w rulon i z niego zrobić takie kółko i na tym siadać.

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Ja do siedzenia kupiłam sobie kółko do pływania takie jakby spłaszczone i też sie sprawdzało...
A co mi się przypomniało... mnie położna opierdzielila jak zaczęłam krzyczeć że mam być cicho... ale jak i tak się darlam i wcale głupio mi nie bylo[emoji23]

Jestem w 40 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
reklama
Diabliczka powodzenia &&& dałaś radę spać? Ja mam prawie 2tygodnie jeszcze i już mam schize

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Do góry