reklama
kasiulka85
Fanka BB :)
Kasiulka, super, że wszystko w porządku! Ciekawe, czy dzidzia postanowi w koncu ujawnić swoją płeć, czy będziesz miała niespodziankę?![]()
wolałabym nie mieć niespodzianki
cliford
Fanka BB :)
Niestety Buziaczek z rozstępami to prawda, uwidaczniają się zazwyczaj pod koniec ciąży jak nie po porodzie...taki Nasz urok 
Maya..cieszę się ,że chłopczyk i ,że zdrowy
;-)
Lokata..gratuluję dużej córci
;-) no i cieszę się ,że wszystko jest dobrze!! No i też wg usg mam starszą o tydzień ciążę ;-)
Pastela...super ,że córcia się potwierdziła!!!
;-) gratki!! no i piękna waga dzidzi !!
Milenka...miło słyszeć ,że dzidzia zdrowa i ,że rośnie!!
;-) ja mam wizyty póki co ,co 3-4 tygodnie...a czemu nie zapytałaś ginka co tak szybko? Spokojnie ;-)
Milutek...super wieści no i królewny już całkiem spore!! :-) gratuluję kochana!!
Kasiulka...no aaaakrobata/tka na całego!!!!! :-) piękna dzidzia i już ładnie waży!!
;-)
Bosonóżka..a ja 26 listopada - jeszcze gorzej
ale jakoś damy radę 
Olcia...a czemu aż do grudnia???

Maya..cieszę się ,że chłopczyk i ,że zdrowy
;-)Lokata..gratuluję dużej córci
;-) no i cieszę się ,że wszystko jest dobrze!! No i też wg usg mam starszą o tydzień ciążę ;-)Pastela...super ,że córcia się potwierdziła!!!
;-) gratki!! no i piękna waga dzidzi !!Milenka...miło słyszeć ,że dzidzia zdrowa i ,że rośnie!!
;-) ja mam wizyty póki co ,co 3-4 tygodnie...a czemu nie zapytałaś ginka co tak szybko? Spokojnie ;-)Milutek...super wieści no i królewny już całkiem spore!! :-) gratuluję kochana!!
Kasiulka...no aaaakrobata/tka na całego!!!!! :-) piękna dzidzia i już ładnie waży!!
;-)Bosonóżka..a ja 26 listopada - jeszcze gorzej
ale jakoś damy radę 
Olcia...a czemu aż do grudnia???

reklama
futrzakowa
yea! to ja!
Fifruś ja chodze prywatnie ale moj gin tez nie robi wiecej niz trzeba tzn miałam dwa to w grudniu bedzie trzecie,pewnie jakbym sie uparła to by mi zrobił ale musiałabym zapłacic bo on liczy za wizyte i za usg osobno![]()
a mój to cokolwiek mi nie robi
cokolwiek mi nie bada:-) to liczy tyle samo ... czy z usg... czy z cytologią... zawsze stówka ...Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 4 tys
- Wyświetleń
- 224 tys
- Przyklejony
- Odpowiedzi
- 169
- Wyświetleń
- 277 tys
Podziel się: