reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

a mi sie wydawalo,ze w 4 tc ma prawo nie byc jeszcze zarodka.
ja bylam w 4 tc i 6 dni i byl sam pecherzyk.....
oczywiscie moze okazac sie ze to puste jajo plodowe,ale w 4 tc lekarz chyba jeszcze nie moze tego stwierdzic?
 
reklama
Aha...To chyba nie jest jakis swietnym lekarzem, ktory po 4 tc ciazy mowi takie rzeczy. Ja bylam na usg w 6 tc liczac od dnia ostatniej @ i jakos nawet pecherzyka nie widzial u mnie wiec na prawde powdziwiam go. Nie Mawrt sie za czasu bo to jest najgorsze.
 
86ruda...u mnie w tym 4tc i 4d tez był pęcherzyk tylko zarodka nie było...sama nie wiem co myśleć...może nie chciał mi dawać nadziei..
ola4...no właśnie ponoć zna się na rzeczy, jutro wizyta i ciekawa jestem czy coś się ukarze, czy wyśle mnie na zabieg..bo mówił ,że już jutro wszystko będzie jasne..
 
No to teraz ja zaczelam sie bac jak w 6 tc ciazy nie bylo nawet pecherzyka, dziwne. Daj znac jak po wizycie bo sama jestem ciekawa.
 
hmm.... jak dla mnie to dziwny ten lekarz.
owszem mogl zaznaczyc,ze jest taka mozliwosc jak puste jajo plodowe ale bez przesady.
wiele z nas tutaj na pierwszym usg mialo same pecherzyki.
I miejmy nadzieje ze u kazdej pojawi sie wyczekiwany zarodek.
clifford jesli jutro u ciebie rowniez bedzie sam pecherzyk i lekarz bedzie chcial umowic cie na zabieg to radze najpierw odwiedzic innego lekarza zeby potwierdzil.....

teraz to i ja zaczelam sie bac ;) a wizyta za 2 tygodnie
 
clifford ja też dołączam do grona tych dziewczyn, które na badaniu miały tylko pęcherzyk, lekarz od razu powiedział, że to za wcześnie i kolejne usg zapowiedział za 2 tyg, a byłam wczoraj w 4 tyg i 4 dniu, dziwny ten twój lekarz, tez tak sądze
 
Ostatnia edycja:
86ruda..też mam taką nadzieję,że jutro zobaczę moją fasolkę i każdej z Nas tego życzę!!:) jeśli nic nie będzie tak jak mówisz to na pewno przejdę się do innego lekarza- ale dam Wam znać co i jak. Zastanawia mnie tylko czy przy pustym pęcherzyku miałabym dzień w dzień mdłości od tygodnia:(
 
reklama
Do góry