reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

cornelka, zoszka, scarletka - gratuluję potwierdzenia ciąży :-)
u nie jeszcze nie widać pęcherzyka :-( wszelkie znaki mówią że to może być wczesna ciąża ( bo widać czarne echo gdzie może powstać pęcherzyk oraz jest grubsza warstwa w macicy) więc równo za tydzień jestem umówiona na kolejne badanie ... i wtedy się wyjaśni ...:-D choć martwi mnie to że wy macie potwierdzone i widoczne pęcherzyki a ja nie :-(
 
reklama
futrzakowa nie martw sie, ze jeszcze nie jest widoczny pecherzyk. Ja rowniez pospieszylam sie z pojsciem do lekarza i bylo za wczesnie u mnie w 5 tygodniu nie bylo jeszcze nic widac a u Ciebie bylo chociaz jakies czarne echo. Ja ide na kolejne usg we wtorek i wtedy mam nadzieje, ze juz wszystko bedzie jasne:) Bedzie ok, glowa do gory:)
 
no musi być dobrze :-D tylko ja tak bardzo się nie mogłam doczekać... a tu brak potwierdzenia ... no ale też idę za tydzień i się zobaczy :-) skasowałam moją sygnaturkę bo tak sobie myślę: w opisie było że juz tworzą się kręgi itp...cholerka jak one mogą się tworzyć jak pęcherzola nie ma:-) chyba póxniej owu miałam czy coś...

a ja widzę olu że my obie z 3miasta jesteśmy :-D
 
To, ze mialas pozniej owu jest bardzo prawdopodobne. U mnie na pewno nie bedzie mial pecherzyk takich wymiarow jakie powinien miec bo mialam tydzien pozniej owu wiec ciaza bedzie mlodsza na pewno o tydzien niz wg wyliczen lekarza. Zdaje sobie sprawe, ze nie mozesz sie doczekac bo ja juz tez bardzo chcialabym zobaczylc chociaz cos malutkiego ale wiedzialabym, ze jest cale i zdrowe:)
 
Trzymam kciuki za Was;))
Mi gin powiedziała że "sprawdzimy czy już coś widać" i była nawet zdziwiona że widać i że tak dobrze (ost okres 2.06 miałam), także to różnie bywa chyba! Nie ma się co stresować- będzie dobrze tylko trzeba poczekać;]
 
futrzakowa masz racje, ze obie z 3miasta:)
Zoszka faktycznie szybko widac. Ja ostatni mialam 27.05 i brak czegokolwiek.
Trzeba jeszcze cierpliwie czekac...
 
Dziewczyny mam pytanie w sprawie USG kiedy lekarz potwierdzi serduszko.
Mój lekarz nie zakłada karty ciazy ani nie daje skierowan na badania dopoki nie potwierdzi serduszka.
Czy u Was serduszko juz zostało potwierdzone? Kiedy ono powinno sie pojawic?
Mój pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 27.05 a lekarz ocenił wiek płodu na 5 i pół tygodnia i za tydzien mam sie pokazać na kolejne usg.
Martwie sie tym troszke ze nie ma jeszcze serduszka :(
 
reklama
U mnie nie zostało potwierdzone, a mimo to dostałam skierowanie na wszystkie badania. Gin powiedziała że na moim usg w dolnej części pęcherzyka "coś widać ale głowy nie dam, ale to chyba zarodek".. także jak widać wszystko zależy od podejścia lekarza/lekarki;) Myślę że nie masz się co martwić.Właśnie przeczytałam w moim poradniku że serduszko zaczyna bić pod koniec piątego tygodnia (3tydzień płodu) czyli wg tego u mnie też już powinno bić..
 
Do góry