reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
jak widac nigdzie ma jest tak naprawde dobrze szczescie maja te laseczki u których ciaza przebiega prawidłowo ehhhhhhhh długo by jeszcze opowiadac ale ty sie nie denerwuj bo u ciebie wszytsko bedzie ok............
 
Dziewczyny nie zapominajcie o zamieszczaniu zdjeć USG, ja napewno zamieszcze swoje jak tylko zrobie:-D Jestem ciekawa jak wyglądają takie maleństwa u was i co ja zobacze. Czy wasze pierwsze USG też przez pochwe? bo moja gin powiedziała ze moje tak będzie.
A tak btw to dziwne że w gabinecie ginekologiczno-położniczym nie ma aparatu USG. Dopiero w piątki przyjeżdza jakiś lekarz i obsługuje dziadostwo...a dodam że to Warszawa i całkiem duża przychodnia a samych ciężarnych jest tam ponad 100 !!!
 
magnolia usg dopochwowe jest jakoś do 11-12 tyg. ciąży, ale powiem Ci ,że nie jest takie złe na jakie by wyglądało ;-)

jestem właśnie po badaniu usg, jak narazie odpukać wszystko w porządku.
oczywiście bylam prywatnie bo na refundowane poczekałabym sobie jakieś 3 m-ce, dlatego lepiej trochę dopłacić i mieć komfort badania,
no i od razu dostałam foteczkę, chciałabym ją zamieścić ale nie wiem jak:-(
 
pinka mnie powiedziano, że ciąży do 8 tyg się nie ratuje:-( że organizm sam wie, co robić. jak ciąża słaba, dziecko chore, to natura je odrzuca. i jak powiedziano tak zrobiono, jestem po kilku poronieniach przed 8 tyg i żaden lekarz nie próbował nam pomóc:wściekła/y:

to by się zgadzało, bo mnie lekarz potraktował odgórnie, stwierdził, że coś tam jest, że widzi jak coś tam puka, ale zobaczymy za miesiąc, to wtedy będzie już pewne... lekarze troaktują to jako zarodek , jakaś tam forma życia :dry::dry:
 
reklama
namia ja jutro ide do lekarza mam nadzieje ze zrobi mi usg:)a mam takie pytanie czy zdjecie daja tez panstwowi lekarze czy tylko jak sie zaplaci?
 
Do góry