reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

namia super, że już po wizycie i wszystko dobrze, oby tak dalej:tak:
cornelka też jutro idę do ginka, z tego co pamiętam z pierwszej ciąży, to za pierwszym razem jak poszłam prywatnie dostałam usg do ręki, a potem już nikt mi nie proponował. tym razem chodzę prywatnie, zobaczymy jak będzie
 
reklama
Z USG (25 dzień od zapłodnienia, od OM 6 skończonych tyg) - widać jedynie pęcherzyk ciążowy wielkości 17,6 mm, co odp. 6 tc. Echa zarodka jeszcze nie uwidoczniono. Powtórka za tydz.
 
Dziewczyny które już po wizytach ciesze się razem z wami :-)
futrzakowa , cornelka 3mam kciuki za was i wasze fasolki :-) no i miłego podglądania :-D
naomi nie miałam USG dlatego że w Anglii dopiero robią 12-14 tc dopiero pierwsze usg więc jeszcze mam dużo czekania no ale wierze że wszystko jest dobrze nastawienie pozytywne jest bardzo ważne :-D no ale jeśli położna będzie zwlekać z wizytą to pojadę do manchester do prywatnej polskiej kliniki :-)
 
ja juz po wiztycie i oprocz tego ze potwierdzil ciaze dal skierowanie na badania i umowil sie na usg na 12sierpnia nic sie nie dowiedzialam..chyba musze poszukac innego lekarza:|
 
ja wpadam szybko do was już pow wizycie. jest wszystko dobrze, ale ciąża po moich poronieniach zagrożona, mam uważać na siebie, brać leki, nic nie nosić. zapisałam się na 3 sierpnia na usg, bo dzisiaj jeszcze nic nie było widać. pozostaje nam tylko czekać
cornelka gratuluję dobrych wieści:-)
futrzakowa melduj się kochana!
 
reklama
Już mi się udało;)
Niesamowite uczucie zobaczyć coś takiego... (zdj z wczoraj)!

kropeczka.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry