reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

no ja tez po wizycie jestem:-) cisnienie zbadane,wywiad zrobiony :-)jutro tylko musze probke moczu im zaniesc no i umowic sie na wizyte z polozna:-) wiec wszystko jak na razie jest ok :-)
 
reklama
pinka ssabrina super, ze wszystko ok, ale wy też miałyście usg?

mam wątpliwości co do terminu i w ogóle dlaczego muszę zrobić aż tyle tych badań tj. morfologię. WR, glukozę, jakaś toksoplazmoza, TSH? nie zaszkodzi tak dodatkowo na HIV:szok:

czy tak powinno być?
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj zapytałam w ośrodku zdrowia kiedy moge zapisać się do położnej i oczywiście standardowo kazali przyjść po 8 tygodniu :confused2:

Ssabrinaa, Pinka cieszę się, że u Was wszystko w porządku :-)

Namia tak to raczej normalne, że robią badania na wszystko, ja pamiętam , ze w pierwszej ciąży też miałam badania na to co wymieniłaś:happy2:
 
namia - ja jeszcze oprócz tych co wymieniłaś mam parę innych za które zapłacę około 190zł. Na szczęście na HIV robiłam w zeszłym roku i jak na razie nie muszę powtarzać, ale co będzie później to nie wiem.
 
no ja tez po wizycie jestem:-) cisnienie zbadane,wywiad zrobiony :-)jutro tylko musze probke moczu im zaniesc no i umowic sie na wizyte z polozna:-) wiec wszystko jak na razie jest ok :-)

cieszymy sie razem z Toba ze wszystko ok;-))))
Agnes- a swja droga nie wiem co one sie tak upieraja z tym 8 tym tygodniem ja juz w czwartek ide do połoznej

a za reszte dziewczyn przed badaniami trzymamy mocno kciuki..........
 
Ostatnia edycja:
pinka mnie powiedziano, że ciąży do 8 tyg się nie ratuje:-( że organizm sam wie, co robić. jak ciąża słaba, dziecko chore, to natura je odrzuca. i jak powiedziano tak zrobiono, jestem po kilku poronieniach przed 8 tyg i żaden lekarz nie próbował nam pomóc:wściekła/y:
 
pinka mnie powiedziano, że ciąży do 8 tyg się nie ratuje:-( że organizm sam wie, co robić. jak ciąża słaba, dziecko chore, to natura je odrzuca. i jak powiedziano tak zrobiono, jestem po kilku poronieniach przed 8 tyg i żaden lekarz nie próbował nam pomóc:wściekła/y:
no moja kolezanka w niedziele poronila i byla w 14 tygodniu i terj jej nie ratowali co jest dla mnie jakas totalna bzdura......
 
w 14 tyg to dla mnie już szok:szok: może dziecko było chore.. moja koleżanka poroniła 2 razy w 12 i 13 tyg, nie ratowali, bo dziecko nie miało szans, było chore. lekarze stwierdzili, że i tak by z tego nic nie było:-( strasznie to smutne..
 
reklama
w 14 tyg to dla mnie już szok:szok: może dziecko było chore.. moja koleżanka poroniła 2 razy w 12 i 13 tyg, nie ratowali, bo dziecko nie miało szans, było chore. lekarze stwierdzili, że i tak by z tego nic nie było:-( strasznie to smutne..
wiesz czy było chore tego nikt nie wie poniewaz lekarz gin je nie badał ( takie uroki w uk) poprostu 2 dni strasznie bolał ja brzuch ze az plakała nospa nie pomagała pojechali do szpitala to była sobota odesłali ja kazali czekac do poniedziałku a w niedziele juz ja pogotowie zabrało;-(((
 
Do góry