reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

No kurcze zwolineczka brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie myślę jak jest u mnie ...staram sie nie nakręcać uważam na siebie, wszystko według zaleceń wiec cierpliwie czekam listopada :)
Meago od jakiegoś czasu postanowiłam sobie przejść na diete cukrzycową ze tak powiem ... nie pamiętam, ale któraś z dziewczyn zamieściła zamienniki i jakby schemat diety i tego sie trzymam.... czuje sie świetnie, co do wagi nie wiem bo wole sie nie stresować i sie nie ważę, ale zauważyłam ze obrzęki mi ustąpiły... budzę sie za to o 5 rano tak strasznie głodna ze aż mnie na wymioty zbiera ....Mój m na tej diecie(bo dieta zdrowa wiec wszyscy tak jemy ) schudł 2kg i jest zachwycony..... polecam wam.
Ostatnio na usg (w zeszły piątek) lekarz zapytał czy jestem cukrzykiem bo mu sie wydaje ze razem z Matylda mamy hipoglikemie, bo ona taka ospała była wiec wysłał mnie na słodką przerwę. Mam informacje dla mojego konsultanta i pewnie czekały mnie będą badania w tym kierunku. Osobiście myślę ze nie miałam hipoglikemii bo czułam sie dobrze ... śniadanie zjadłam ubogie w cukry ale za to troszkę węglowodanów było i nabiału. Poza tym żadnych typowych objawów nie miałam ale skoro lekarz coś zauważył to sie nie bede wymądrzać :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj nie opisałam o mojej wizycie, ale nie miałam ani siły ani czasu. Niestety szyjka i mi zaczyna się skracac:wściekła/y:narazie bez leków, ale jeśli by często napinał się brzuch to mam od razu jechać do swojej dr . Torbielki i miedniczki chyba lepiej, ale ocena na ,,oko'' bez mierzenia:eek: Waga w ostatnich 4 tyg wzrosła o 2kg, jeszcze 1kg brakuje mi do wagi przed ciążą. Hgb leci na łeb na szyję na początku 14,6 teraz 10.9 pomimo łykania żelaza cały czas spada. Nigdy nie miałam takiej niskiej Hgb więc ciężko się zaadoptować. A i jeszcze wczorajszy hit, genialnej Ani prysnął wczoraj tłuszcz na brzuch:wściekła/y: mam ślad wielkości paznokcia od małego palca, zaczerwienienie+ mała nadżerka po pęcherzu który pękł samoistnie.
 
reklama
Andzia no to odpoczywaj koniecznie.... ja sobie kiedyś poparzyłam brzuch tydzień przed porodem ale od razu obłożyłam poparzenie przekrojonymi liśćmi aloesu i było ok.... Oszczędzaj sie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry