reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

U mnie już wszystko skompletowane, wyprawne, wyprasowane, poukładane. Teraz tylko czekamy:) Pokoik też gotowy. Już nie możemy się doczekać naszego maluszka :-) :)
 
reklama
1507821131-aaaaaa.jpeg


Nasza garderoba nie ma porównania do @Dotkass :) ale po malutku kompletujemy :)

1507821188-aaaaaa.jpeg

A to łóżeczko jakie kupiliśmy ale pościel będzie inna :)
Wózek, zdecydowaliśmy się na bugaboo cameleon 3 na srebrnym stelażu, taki jak na zdjęciu :)

1507822519-aaaaaa.jpeg
1507822535-aaaaaa.jpeg


A fotelik to kiddy
1507822589-aaaaaa.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
1507821131-aaaaaa.jpeg


Nasza garderoba nie ma porównania do @Dotkass :) ale po malutku kompletujemy :)

1507821188-aaaaaa.jpeg

A to łóżeczko jakie kupiliśmy ale pościel będzie inna :)
Wózek, zdecydowaliśmy się na bugaboo cameleon 3 na srebrnym stelażu, taki jak na zdjęciu :)

1507822519-aaaaaa.jpeg
1507822535-aaaaaa.jpeg


A fotelik to kiddy
1507822589-aaaaaa.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie!
Wózek cudny, ale mam niższy budżet, będzie trzeba coś wymyślić :)
 
Ok zmobilizowalam się :)
1507798362-aaaaaa.jpeg
jestem bardzo zadowolona z kombinezonu :) Udało się tylko dlatego,że pracuje w Lidlu i koleżanki wpyscily mnie przed otwarciem :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też kupiłam kombinezon (dla chłopca w dinozaury) a konkretnie dwa, jeden na 50/56 i drugi na 62/68 i muszę przyznać, że nie wiem który rozmiar zostawić :( bardziej skłaniam się do większego, ale sama nie wiem... A Ty jaki rozmiar kupiłaś?
 
Ja też kupiłam kombinezon (dla chłopca w dinozaury) a konkretnie dwa, jeden na 50/56 i drugi na 62/68 i muszę przyznać, że nie wiem który rozmiar zostawić :( bardziej skłaniam się do większego, ale sama nie wiem... A Ty jaki rozmiar kupiłaś?
Ja też kupiłam w dinozaury, ten 50/56 wystarczy uważam. Mój syn lutowy również I miał 56 I był za duży aż do końca zimy, pomimo że wydawał się maly ten kombinezon.
 
Ja też kupiłam w dinozaury, ten 50/56 wystarczy uważam. Mój syn lutowy również I miał 56 I był za duży aż do końca zimy, pomimo że wydawał się maly ten kombinezon.
Dzięki za radę :) chyba masz rację. Różnica pomiędzy tymi rozmiarami jest spora i w tym większym z pewnością by się "utopił" ;)
 
reklama
@Paraplu myślę o Twojej wyprawce :) już szalejesz? Czy raczej spokojnie ? Ogólnie jestem za Wami w dalekim tyle bo mam tylko to co wysłałam [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry