reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

Im niższa potencja tym słabsze działanie. Polecam tutaj - dość prosto i ciekawie opisane. [Apteka Batorego Ząbki] - tanie leki homeopatyczne Warszawa - homeopatia - porady farmaceuty

Labamba - myślę, że 30CH na początek a potem 200 zobacz. Ja sama nie wiem, opieram się tylko na tym co mówił mi lekarz w przypadku problemów skórnych Tymka.

Polecam o sulfurze - między innymi ale warto wpisać w google - wiele opowieści o tym jak sulfur pomaga podczas wysypek.Warto jednak wiedzieć, że poszukiwanie przyczyny powinno iść osobno:
Homeopatia
Linemed - Czym zastąpić antybiotyki, Zdrowie, Poradnik zdrowia - tu jest proponowane dawkowanie i też niska potencja
[dzieci] Poumon histamine / katar alergiczny
 
reklama
kaja gdzieś czytałam, ze granulek się nie dotyka rękami. To jak mam to zażyć? Mam te laktacyjne i nie wiem jak i ile. Pomóż please!
 
Tak wyglądają fiolki z lekami
197377b1.jpg
Trzymasz fiolkę nakrętką do dołu. Przekręcasz i do przezroczystej nakrętki wypada odpowiednia ilośc granulek (jedno przekręcenie jedna wypada) i potem z nakrętki prosto do dzioba. :tak:
 
Prosto do dzioba i liczysz, jak wskakuja w pedzie. :-D
taka miałam wizję:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Tak wyglądają fiolki z lekami
Zobacz załącznik 235795
Trzymasz fiolkę nakrętką do dołu. Przekręcasz i do przezroczystej nakrętki wypada odpowiednia ilośc granulek (jedno przekręcenie jedna wypada) i potem z nakrętki prosto do dzioba. :tak:

Dzięki jesteś wielka:-) mąż poszedł po odbiór do apteki bo aż musieli zamówić, więc jeszcze opakowania nie widziałam. A powiem Ci,że ja zdobyłam już numer do pani homeopatki(chyba tak powinnam mówić?)tylko też nie wiem skąd mam wiedzieć że ona klasyczna , chyba jej zapytam, bo normalnie nikt nie wie i wszyscy na mnie patrzą dziwnie......
a powiedz mi jeszcze kobieto przed karmieniem czy po i ile tak na Twojego czuja
 
Laski z katarem:
Po jednym dniu przyjmowania CORYZALIA (pastylki homeopatyczne do ssania) katar juz mi prawie przeszedł - najważniejsze, że mogę oddychać, a miałam zawalone całe zatoki.


Tabletki do ssania, opakowanie 40 sztuk. SKŁAD 1 tabletka zawiera: Allium cepa 3 CH, Belladonna 3 CH, Sabadilla 3 CH, Kalium bichromicum 3 CH, Gelsemium 3 CH, Pulsatilla 3 CH; aa 0,333 mg. WSKAZANIA Katar i inne objawy ostrego nieżytu górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej, jak i alergicznej: - ostry katar, nieżyt błony śluzowej nosa - katar sienny - zapalenie zatok - niedrożność nosa - pierwsze oznaki przeziębienia: kichanie, wydzielina z nosa, utrata węchu i smaku. DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA Dorośli i dzieci: ssać jedną tabletkę co godzinę. W miarę ustępowania objawów zwiększyć przerwy pomiędzy dawkami leku. UWAGI CORYZALIA nie wysusza błon śluzowych, nie powoduje senności ani osłabienia koncentracji, może być stosowana przez kierowców. Nie stwierdzono interakcji z innymi lekami. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Stany grypowe i infekcje dróg oddechowych:

L 52

Postać leku i skład:
Krople - 30 ml zawiera:
Eupatorium perfoliatum D4, Aconitum napellus D6, Bryonia D4, Arnica montana D4, Gelsemium D6, China rubra D4, Belladonna D4, Drosera D4,
Polygala D4 aa 2,67ml, Eucalyptus globulus D1 6ml.

Wskazania:

Przeziębienie.
Infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych z kaszlem. Stany grypowe przebiegające z gorączką, również z powikłaniami, uczuciem rozbicia i bólami. Profilaktyka przeciwgrypowa. Osłabienie pogrypowe. Lek stosowany pomocniczo w rozedmie płuc.

Dawkowanie:
Dorośli: 4-5 razy dziennie po 15-25 kropli
Po uzyskaniu poprawy zmniejszyć częstotliwość podawania do 2-3 razy dziennie po 15 kropli

LEHNING L-52 krople 30ml | Homeopatia | LEHNING | i-Apteka.pl cena ok. 25 zł
 
Do góry