reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalnie....homeopatia i inne naturalne metody dla zdrowia

Kaja ratttunnnkuuu !!!
Borysowy Katar :( gęste białe glutki - nie spływaja zbytnio kiedy lezy na brzusiu, po soli morskiej ani po masci majerankowej
póki co ratujemy sie solą morska by udało się sciągnąć Frida a tego chciałabym raczej zaniechać ( bo sluzówka produkuje wiecej jak sie sciąga )
Euphrsia??
Kali bich ?? nie wiem ktore i czy dobrze typuje
 
reklama
sorki, że nie odpowiedziałam wczoraj.. a dziś pewnie już po sprawie?
Kataru nie ma co na siłe hamowac, co ma wyjść - wyjść musi :tak: trza tylko łagodzić a to robisz.
 
roxeen a oklepujesz? Staraj się aby w dzień dużo był na brzuszku to naturalnie ta flegma będzie schodzić. Możesz podać osscillococinum kilka granulek.
 
tak oklepujemy , no i brzuszkujemy się coś tam leci ale tylko pod warunkiem co tak co kwadrans wpsikne mu sól morksa - inaczej guzik nic nie leci ... takeigo kataru jeszcze nie widziałam u Boo
Pediatra kazał wkraplac NASIVIN ..
dizs nawet zaliczylismy wymioty "smarkowe" ewidentnie spływa mu do gardełka...
biedaczek my mamy latwiej , chusteczka higieniczna i jechane ...
 
Roxen, kup sobie |Coryzalię i sama ssij te pastylki - troszke z mleczkiem poleci do Boo - to homeopatyczne wiec Ci nie zaszkodzą.
 
Kaju,
znalazłam informacje, ze na zwiększenie laktacji wpływa też AGNUS CASTUS 5CH, oraz LAC CANIUM 5 CH. Słyszałaś może coś o tym? Bo ricinus na mnie słabo działa. Fakt, może i mleko leci szybciej, ale nie jest go niestety więcej.
 
Nie słyszałam o tych dwóch lekach - ale jak komuś pomogło to możesz spróbować. A skąd wiesz, że masz mało pokarmu? Ścigasz i mierzysz? Maluch się nie najada, dokarmiasz?
Tak pytam, z ciekawości ;)
 
reklama
Sciągam laktatorem i podaje z butelki, bo mały niestety nie chciał cyca i pokarm zaczął zanikać. Udało mi sie rozkręcić laktacje ze 100-130 ml na dobe , a teraz ściągam między 400 a 500 ml i od miesiąca ani grama więcej. A mój głodomorek zjada jakieś 900 ml.
Ricinus pomógł mi w tym, ze mleko płynie szybciej. zZamiast 40 minut to siedze ok.30 minut jednorazowo. Biorąc pod uwage, zae sciagam mleko jakies 8 razy na dobe, to każde zaoszczędzone 10 minut to dużo :)))
A o tych granulkach wyczytałam wczoraj w tym artykule :http://www.google.pl/url?sa=t&sourc...KssNcP&usg=AFQjCNGEzWwCsubrM3KWRhBTtLHchhddAg
Szukałam jeszcze informacji w necie na forach, ale tylko jedna osoba na ten temat sie wypowiadała.
Spróbuje- chyba nie zaszkodzi ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry