reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Kiedy masz termin, w którym tygodniu jesteś?
Ja czekam na dziewczynkę i od wczoraj postanowiłam włączyć się bardziej do ruchu


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
reklama
No to się świetnie rozumiemy. Wiesz co mi moja ginekolog przepisała persen forte. Biorę je 3x dziennie po 2 tabletki. Sporadycznie na noc relanium 2,5 mg. Ale jak narazie to persen forte mi od 3 dni bardzo pomaga. Dziś ide do lekarza psychiatry pogadać


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
Oj na serio swietnie sie rozumiemy... Nie wiem jak u Ciebie ale, ten lek paralizuje radosc z przyszlego macierzynstwa.. Bardziej jestem spanikowana niz szczesliwa.. Ponoc to jest normalne, ale znowu malo kto sie do tego przyzna. A spisz juz w nocy? Ja dzis bylam w szoku, przespalam ciurkiem 8 h.. Co od dawien dawna sie nie zdarzylo. Koniecznie daj znac jak u psychiatry, co on radzi. Ja dzis z kolei bylam na psychoterapii, chodze 2 razy w tyg zeby jak najwiecej poukladac w glowie przed porodem..
 
Jak wygląda Twoja psychoterapia. Ja dziś byłam u psychiatry który mnie uczył relaksacji. Typu zamknij oczy weź oddech, twoja głowa jest ciężka .... Mam bardzo mieszane uczucia. Raczej negatywne myśli z wizyty


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
Wiesz co ja chodze na psychoterapie behawioralno poznawcza. Pracujemy nad zmiana postrzegania mnie przez siebie sama.
Co do relaksacji, pierwsze slysze zeby psychiatra o takich rzeczach mowil.
Normalnie mi sie kojarzaz raczej z przepisywaniem proszkow.
Jednak sama relaksacja nie jest zla... Po prostu ciezko w nia uwierzyc i konsekwentnie wykonywac.. Ale zdecydowanie glebokie wdechy wydechy mi bardzo pomagaja w zasypianiu plus w napadach paniki
 
Bardzo mi twoja opinia pomaga bo widzisz muszę uwierzyć w takie leczenie. To jest psychiatra który stosuje metody hipnozy i relaksacji zamiast leków


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
A to ciesze sie ze pomoglam.. Uwierzyc jest bardzo wazne, inaczej ciezko liczyc na efekty psychoterapii. Ja dzis znowu slabo spie..no ale moze dlatego ze suw najadlam strasznie plus wstalam na mecz pilku recznej ;)
 
reklama
Ja śpię ale budzą mnie lęki co dwie godziny. Popatrzę pokręcę się 15 min i śpię dalej do 8. Wiec chyba nie mogę narzekać. Ale nie jest to taki sen jak miałam z miesiąc temu gdy spokojnie spałam bez złych myśli


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
Do góry