reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Mam 35 lat, jestem po rozwodzie, teraz jestem w ciazy z moim partnerem z ktorym jestem od prawie 3 lat. Jak sie dzisiaj czujesz? Bo ja nawet dobrze spalam, tylko 4 razy wstawalam na siku, ale oczywiscie obudzilam sie i juz lek powrocil achhh
 
reklama
Ja mam 38 lat i mam 10 letnią córkę. Noc przespałam pierwszy raz od nie wiem kiedy całą. Ale tez obudziłam się i delikatny lęk powrócił. Najchętniej bym wybyła z domu. Zajęła się czymś ale nie bardzo mogę i to właśnie potęguje lęk. No a jak poczułaś lęk to co? Szybko jakiś lek? Bo ja wzięłam persen forte on mi naprawdę pomaga , choć delikatnie ale się uspokajam


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
Ooo widzisz to Ty juz jestes super doswiadczona mama!! Ja mam te wszystkie leki wlasnie dlatego ze boje sie jak sobie poradze, a zawsze bylam zbyt wymagajaca dla siebie samej. Co do leku, wiesz co kiedys sie na niego nie godzilam, wydawalo mi sie ze jestem slaba bo mam lek w sobie.. Wlasnie na psychoterapii pracujemy nad tym zebym ja na te emocje sobie pozwalala.. Bo czym bardziej sie zloscisz ze masz leki tym wiekszy lek to powoduje.. Ucze sie przechodzic nad tym do porzadku dziennego, mowie sobie ok to ten lek znam Cie ale nie pozwole zebys mnie odciagnal od dzialan.. Tak zle ze siedzimy w domach, to tylko poteguje. Zawsze jak sie czyms czlowiek zajmie to mysli ulatuja
 
Moze jak wrócę do Warszawy to byś mi poleciła taką terapię chętnie bym tez poszła


Jestem w 35 tygodniu. Skończony 34
 
Nie ma problemu :) znajdziesz moja terapeutke na FB, Pokoj w glowie tak nazywa sie stronka, a psycholog Katarzyna Iwanska, przyjmuje na Bemowie.
 
Oo to powodzonka!! Ja dzisiaj sie wlasnie obudzilam po 3 h i nie moge spac :(

No nic trzeba przetrzymac ..
Mam nadzieje ze Ty spisz

Pozdrawiam
 
reklama
Ja znowu mam pogorszenie spania, budze sie po 2 h z niepokojem, plus nie moge sie w lozku ulozyc. Do tego maly kopie po nocy jak cholera :) te leki i niepokoj napadaja tez w ciagu dnia, ale staram sie z nimi walczyc jak moge.. Mam nadzieje, ze to wszystko mini wraz z porodem

Ja mam 34 tydzien...
 
Do góry