reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nerwica lekowa a ciaza...

Lusi29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam,

Mam problem, jestem w polowie 8 mca ciazy i dostalam nawrotow lęków i depresji. Co ciekawe do 6 miesiaca czulam sie wysmienicie, wulkan energii, usmiech od ucha do ucha itd. Na nerwice leczylam sie juz przed zajsciem w ciaze, ale leki odstawilam w 2 miesiacu. Teraz w ostatnich tygodniach nawarstwilo sie mi mnostwo problemow rodzinnych i dostalam nawrotu chyba. Od 2 tyg prawie nie sypiam, ciagly ucisk w klatce piersiowej. Zaczynam panikowac. Jak ja urodze w takim stanie, jak.zaopiekuje sie malenstwem? Czy ktoras z mam przechodzi badz przechodzila to samo? Moglybysmy wesprzec sie mentalnie..
Pozdrawiam
Znerwicowana mama
Wiem
Witam,

Mam problem, jestem w polowie 8 mca ciazy i dostalam nawrotow lęków i depresji. Co ciekawe do 6 miesiaca czulam sie wysmienicie, wulkan energii, usmiech od ucha do ucha itd. Na nerwice leczylam sie juz przed zajsciem w ciaze, ale leki odstawilam w 2 miesiacu. Teraz w ostatnich tygodniach nawarstwilo sie mi mnostwo problemow rodzinnych i dostalam nawrotu chyba. Od 2 tyg prawie nie sypiam, ciagly ucisk w klatce piersiowej. Zaczynam panikowac. Jak ja urodze w takim stanie, jak.zaopiekuje sie malenstwem? Czy ktoras z mam przechodzi badz przechodzila to samo? Moglybysmy wesprzec sie mentalnie..
Pozdrawiam
Znerwicowana mama
Wiem, że to dość stary wątek, ale temat bardzo aktualny. Rok temu zdarzyły mi się pewne dziwne sytuację ze zdrowiem. Wpadłam w taki amok lęku, że myślałam że umieram. Liczne badania, głównie podstawowe. Morfologia, elektrolity, troponina, tsh, cholesterol, antytpo, ekg kilka razy, ciśnienie i na tym koniec. Wszyscy patrzyli na mnie jak na wsriatke, a ja umieralam ze strachu. Odwiedzalam lekarzy rodzinnych, jednego specjalistę, Sor. Szukalam pomocy ale nikt nie potrafił pokierować mnie dalej. Nie mogę powiedziec że fizycznie nic mi nie było, bo było. Zaczelo się od wyplucia śliny z krwią, nie wiadomo skąd i już nigdy więcej to się nie powtórzyło. Potem infekcja zęba. Zawroty głowy, bóle w klatce, nie mogłam oddychać itp. Wcześniej miałam naprawdę dużo stresu, źle jadłam, źle spałam i zaczęłam się sypać z każdej strony. Dochodziłam do siebie kilka miesięcy. W między czasie odwiedziłam psychiatre ale leki strasznie mi zaszkodziły. Milam problem z ciśnieniem i sercem po nich. Została mi hydroxyzyna która jako tako tolerowalam. Zaczęłam wychodzić na prostą. Aż tu nagle okazało się że jestem w ciąży. No i się zaczęło. Pełna głowa obaw, objawy które wzbudzały we mnie lęk bo są bardzo podobne do tych nerwicowych. Żyje na bombie. Jak jest mi słabo myślę że to jakaś rzucawka i będzie to koniec mojego i dzidzi żywota. Coś nie tak, panika.. Ostatnio słabo mi się robi od czasu do czasu. Prosiłam rodziców o pomoc ale nie chcą mi pomóc. Często bywam sama w domu i wtedy nie zawsze jest wesoło. Nie biorę leków. Wmawiam sobie choroby, boję się śmierci a czarne scenariusze to norma. Może ktoś jeszcze czyta to forum i wzajemnie się wesprzemy

reklama

asiakasia90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wiem

Wiem, że to dość stary wątek, ale temat bardzo aktualny. Rok temu zdarzyły mi się pewne dziwne sytuację ze zdrowiem. Wpadłam w taki amok lęku, że myślałam że umieram. Liczne badania, głównie podstawowe. Morfologia, elektrolity, troponina, tsh, cholesterol, antytpo, ekg kilka razy, ciśnienie i na tym koniec. Wszyscy patrzyli na mnie jak na wsriatke, a ja umieralam ze strachu. Odwiedzalam lekarzy rodzinnych, jednego specjalistę, Sor. Szukalam pomocy ale nikt nie potrafił pokierować mnie dalej. Nie mogę powiedziec że fizycznie nic mi nie było, bo było. Zaczelo się od wyplucia śliny z krwią, nie wiadomo skąd i już nigdy więcej to się nie powtórzyło. Potem infekcja zęba. Zawroty głowy, bóle w klatce, nie mogłam oddychać itp. Wcześniej miałam naprawdę dużo stresu, źle jadłam, źle spałam i zaczęłam się sypać z każdej strony. Dochodziłam do siebie kilka miesięcy. W między czasie odwiedziłam psychiatre ale leki strasznie mi zaszkodziły. Milam problem z ciśnieniem i sercem po nich. Została mi hydroxyzyna która jako tako tolerowalam. Zaczęłam wychodzić na prostą. Aż tu nagle okazało się że jestem w ciąży. No i się zaczęło. Pełna głowa obaw, objawy które wzbudzały we mnie lęk bo są bardzo podobne do tych nerwicowych. Żyje na bombie. Jak jest mi słabo myślę że to jakaś rzucawka i będzie to koniec mojego i dzidzi żywota. Coś nie tak, panika.. Ostatnio słabo mi się robi od czasu do czasu. Prosiłam rodziców o pomoc ale nie chcą mi pomóc. Często bywam sama w domu i wtedy nie zawsze jest wesoło. Nie biorę leków. Wmawiam sobie choroby, boję się śmierci a czarne scenariusze to norma. Może ktoś jeszcze czyta to forum i wzajemnie się wesprzemy
Hej, hej. I jak sobie poradziłaś z lękami? Jak się czujesz?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
agus08 Silna nerwica lekowa , 7 tydz ciazy Potrzebuję porady 15
V Ciężarówki z nerwica lekową Ciąża, poród, połóg 5
Agnieszka`89 Nerwica, fobia kontra planowanie dzidziusia. Potrzebuję porady 13
K Nerwica w ciąży, Ciąża, poród, połóg 3
B Nerwica lękowa w ciąży Potrzebuję porady 6
K Czy to nerwica? BB psycholog dziecięcy radzi mamom 1
N Nerwica lękowa w ciąży Potrzebuję porady 16
Roza1111 Nerwica... najwiejszy wrog Potrzebuję porady 10
O Nerwica? Rzucawka? Co to.. Potrzebuję porady 11
R Wysokie cisnienie, a nerwica. Potrzebuję porady 16
M Nerwica, lek, strach w ciazy Potrzebuję porady 17
M Chce mi zabrać dzieci.. Potrzebuje porady. Potrzebuję porady 11
Gagatka88 Baby Blues i depresja poporodowa - warto rozmawiać Ciąża, poród, połóg 71
Luxuorius Nerwica??? Potrzebuję porady 0
A Nowa na forum. 26 tc. Nerwica lękowa, ataki paniki, stany lękowe. Ciąża, poród, połóg 2
A bardzo silna nerwica w ciąży Potrzebuję porady 6
A bardzo silna nerwica w ciąży Potrzebuję porady 0
nattallia96 niski przyrost beta hcg Potrzebuję porady 3
N Czy to ciąża? Staramy się 23
Z Pajaczki przed ciaza i w ciazy Ciąża, poród, połóg 2
W Ciąża po poronieniu Ciąża po poronieniu 9
anetalaziuk Toksoplazmoza w ciąży Potrzebuję porady 0
M Obawa Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 11
A Ciaza a trudny czas Potrzebuję porady 4
E Czy to moze byc ciaza?? BB położna radzi mamom 2
Tulcia Ciaza biochemiczna, a starania Potrzebuję porady 15
milenkaaa19 Jak rozpoznać, że zbliża się poród Ciąża, poród, połóg 15
C Dziwne poronienie/nieporonienie - potrzebne wsparcie Ciąża, poród, połóg 6
K Czy to ciaza? Ciąża, poród, połóg 25
A Dobry lekarz w krakowie po niepowodzeniu położniczym. Poleć szpital, lekarza, położną 3
Kamilka36 Palenie Przyszłe mamy 12
Zakochana_kala Wyczekuje Staramy się 11
N Ciaza Ciąża, poród, połóg 12
19AnulA94 Ciaza pozamaciczna- laparoskopia Potrzebuję porady 10
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 13
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 7
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 15
C Zakończenie umowy na zastepstwo pomocy Lipcowe mamy 2020 4
Paulinad Ciaza pozamaciczna Potrzebuję porady 11
Sandra_kaminska Kolejna ciaza po cc? Potrzebuję porady 10
Sylwia maybe baby Monotonia Potrzebuję porady 7
Sandra_kaminska Ciaza po antykoncepcji. Potrzebuję porady 1