reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

Hej dziewczyny! też może chciałabym spróbować, co mam robić, jak to działa ..... :-)

Cześć Krysiu, jest to naprawdę tania i praktyczna alternatywa dla tradycyjnych niań elektronicznych. Najpierw trzeba przejść do Google Play lub App Store w zależności od telefonu, (można też przez ich strony www.anniebabymonitor.com) i pobrać aplikację na swój telefon. Poza tym, to jest bardzo intuicyjne, ale jeśli coś nie będzie działać, nie krępuj się pisać. Teraz już jestem prawie ekspertem od tej niani aplikacji :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Hej dziewczyny! Już wszystko przetestowałam! W ciągu kilku dni przyzwyczaiłam się, i teraz tylko żałuję, że już wcześniej nie dowiedziałam się o Annie Baby Monitorze :-) To proste i intuicyjne i zawsze pod ręką! Polecam!!! :-)
 
Hej dziewczyny! Już wszystko przetestowałam! W ciągu kilku dni przyzwyczaiłam się, i teraz tylko żałuję, że już wcześniej nie dowiedziałam się o Annie Baby Monitorze :-) To proste i intuicyjne i zawsze pod ręką! Polecam!!! :-)

To miłe, że jesteś zadowolona :-)
Niedawno widziałam, że istnieje też aplikacja dla zwierzaków :szok: :-) :) (www.anniepetmonitor.com) ..... ale tą to ja miałabym pobrać dla naszych sąsiadów....... przes cały dzień wczoraj słuchałam szczekania i wycia psa a teraz zaczyna się od nowa.... :no2::sad:
 
Cześć Krysiu, jest to naprawdę tania i praktyczna alternatywa dla tradycyjnych niań elektronicznych. Najpierw trzeba przejść do Google Play lub App Store w zależności od telefonu, (można też przez ich strony www.anniebabymonitor.com) i pobrać aplikację na swój telefon. Poza tym, to jest bardzo intuicyjne, ale jeśli coś nie będzie działać, nie krępuj się pisać. Teraz już jestem prawie ekspertem od tej niani aplikacji :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Dzięki Zuza, więc teraz aplikacje Annie próbuję i wydaje się być fajna ;-). Potrzebujemy ją przede wszystkim w przyszłym tygodniu - jedziemy na wakacje, i nie chcemy spędzać wszystkich wieczorów w pokoju hotelowym, kiedy nasze ukochane maleństwo śpi.
 
Dzięki Zuza, więc teraz aplikacje Annie próbuję i wydaje się być fajna ;-). Potrzebujemy ją przede wszystkim w przyszłym tygodniu - jedziemy na wakacje, i nie chcemy spędzać wszystkich wieczorów w pokoju hotelowym, kiedy nasze ukochane maleństwo śpi.

Super, pewnie będziesz z Annie niani zadowolona ;-) !!!! Tylko Tobie trochę zazdrośczę :-) :-) :-) ..... Zycze miłego wypoczynku, pięknej pogody, po prostu cudowne wakacje !!!! :-D
 
reklama
Do góry