reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie lubi być w chuście?

Agnieszko dzieki za rady:).No sprobuje niedlugo chusty tkanej:) a poki co jeszcze troche ponosze go w tej co mam. Jesli chodzi o wage to synus nie jest taki duzy (5700), a na zdjeciach moze tak wygladac, bo ja jestem drobna:-)
 
reklama
Ja chyba się poddam i daruje sobie tą tkaną skoro do Lulu włożyć nie umiem i Mały się złości to chyba tym bardziej ta... szkoda bo tak się napalilam ze maluch będzie blisko mnie :-(
 
aqada.. w Lulu może być dziecko tylko w pozycji leżącej, czego część dzieci nie akceptuje . ( czy na pewno układasz go brzuszkiem do brzuszka? ma leżeć na boku nie na plecach).
w chuście wiązanej tkanej dziecko jest w pozycji pionowej, może więcej widzieć. Nie zniechęcaj się :)
 
aqada ;-) ja doświadczenia za duzego nie mam ale wydaje mi się że wiązana chusta jest łatwiejsza niz te niby gotowe do wsadzenia dzidziusia...

Agnieszko :-) ja mam mały problem z Moniką... do tej pory czy to 2X czy w kieszonce chowałam jej rączki no ale ostatnio babol wyczaił ze można sobie te rączki wyjąć i...
na to gotowa nie byłam i nie wiedziałam co robić...w końcu poszłysmy a kompromis i jedna ręka była schowana a druga na wolności...

mam pytanko dokąd ma sięgać chusta jak rączki są "wolne"??? aż pod paszki? chodzi mi głównie o wiazanie 2x...

no i Monika ostatnio bardzo mi się do tyłu odchyla :-( boję się że jak jej rączki uwolnię to mi fiknie :-(
 
ręce może wyjmować, ale proponuję aby wyjmować tylko jedną rękę ( szczególnie w dwa X właśnie) a druga poła chusty aby podtrzymywała rękę oraz całe ramionko. Będzie bezpieczniej. Oczywiście rączki wyjmujemy dziecku, które już siedzi stabilnie :)
 
a ja mam podobny problem, mój synek nie lubi jak ma schowane raczki, ale glowki jeszcze nie trzyma sam, nosilam go na probe w kółkowej po godzinie wyrywal sie plakal itp, kupilam teraz chuste wiazana i boje sie ze historia sie powtorzy, on nawet jak sie urodzil, to nie lubił byc wiążany w becik, rece musialy byc wolne
 
Aga witamy znów :-)
Prosiłaś o fotki - oto więc są:[/URL]

[URL=http://img269.imageshack.us/i/dscf9429.jpg/] [/URL]

Luzna dopiero teraz zauważyłam (przepraszam)
rączki w chuście muszą być schowane dopóki dziecko samodzielnie nie usiądzie. Wiązanie które wiążecie jest dobre ale dla chusty elastycznej - w tkanej nie da się odpowiednio ułożyć dziecka w tym wiązaniu ( i odpowiednio dociągnać chusty)
spróbuj kieszonki z tego linku
chustomania Kieszonka instrukcja
lub podwójnego x z tego linku :
Google Tłumacz (tłumacz google robi różne psikusy ale patrz na obrazki ;)
 
Agnieszko pewnie podobne pytanie padło ale nie mam czasu (na razie) prześledzić całego tematu.
Zastanawiam się nad zakupem chusty. Mój Mały ma 3,5 miesiąca i waży już 7 kg. Myślę o chuście tkanej LenyLamb , rozmiar M. Mam 1,66 czy to wg. Ciebie dobry wybór?
 
reklama
chusta tkana skośnokrzyżowo to dobry wybór. Jeżeli chodzi o firmy to wszystkie polecane i przetestowane przez Klub Kangura są wymienione na tej stronie :
Nasi Partnerzy - Klub Kangura

osobiście nie poradzę ci "najlepszej firmy" czy najlepszej chusty. Dla każdego coś innego jest najlepsze ;)
 
Do góry