reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nie mogę zajść w ciążę

Aaazym

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Jestem tu całkiem nowa. Mam 27 lat. Od 2 lat staramy się o dzidzię. Przeszłam mnóstwo badań żeby dojść co jest nie tak,że ciągle się nie udaje. Od hormonalnych po laparoskopię jajowodów i histeroskopię diagnostyczną. Wszystko niby ok. Lekarz mówi że nie widzi już żadnych przeciwwskazań. Ale ciągle nic. Jestem już załamana.

reklama

MiniMrs1560

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Jestem tu całkiem nowa. Mam 27 lat. Od 2 lat staramy się o dzidzię. Przeszłam mnóstwo badań żeby dojść co jest nie tak,że ciągle się nie udaje. Od hormonalnych po laparoskopię jajowodów i histeroskopię diagnostyczną. Wszystko niby ok. Lekarz mówi że nie widzi już żadnych przeciwwskazań. Ale ciągle nic. Jestem już załamana.
A Partner robił badania?

Rozwiązania
0
My też się staramy od ponad trzech lat i po poronieniu. Sporo badań zrobionych. Niestety stwierdzona trombolfilia.

MiniMrs1560

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak. Oboje jesteśmy przebadani
Skoro nie ma na 100% przyczyny z punktu widzenia typowo medycznego to może za bardzo chcecie i psychika jakby blokuje.. może warto by było trochę odpuścić nie myśleć o tym wrócić do tematu kontrolować badania co jakiś czas

Paulaa1987

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie wiem czy to Cię pocieszy, czy nie, ale moi znajomi starali się o dziecko 5 lat, kilka klinik niepłodności, masa badań i tak samo jak u Ciebie - wszystko idealnie, nie wiadomo czemu się nie udaje i nie udaje. W końcu się pogodzili, ze już nie maja siły toczyć tej walki, i akurat w tym miesiącu ciąża jakimś cudem się pojawiła. Wiem po sobie, ze w ciąże nie jest w całe tak łatwo zajść. Ja i maz zdrowi a zeszło nam z 4-5 miesięcy, i pewnie dluzej by zeszło, ale bardzo się do tego przełożyłam - po prostu u nas musieliśmy się starać centralnie w dzień owulacji. Dzień przed nie dawał żadnego rezultatu - albo moja komórka, żyje tsk króciutko, albo plemniki męża żyją króciutko. Mi pomogły testy owulacyjne i monitoring owulacji - po prostu miałam wyliczone wszystko co do godziny poprzez obserwacje testów - robiłam po 4 dziennie + monitoring u ginekologa - po 3 miesiącach takiej obserwacji wiedziałam kiedy owulacja nastąpi z dokładnością do paru godzin. Dodam, ze miałam regularne cykle jak w zegarku, a jak widzisz zeszło pół roku.

Aaazym

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Skoro nie ma na 100% przyczyny z punktu widzenia typowo medycznego to może za bardzo chcecie i psychika jakby blokuje.. może warto by było trochę odpuścić nie myśleć o tym wrócić do tematu kontrolować badania co jakiś czas
U mnie jest to bardzo możliwe,bo nie potrafię przestać myśleć.

Aaazym

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie wiem czy to Cię pocieszy, czy nie, ale moi znajomi starali się o dziecko 5 lat, kilka klinik niepłodności, masa badań i tak samo jak u Ciebie - wszystko idealnie, nie wiadomo czemu się nie udaje i nie udaje. W końcu się pogodzili, ze już nie maja siły toczyć tej walki, i akurat w tym miesiącu ciąża jakimś cudem się pojawiła. Wiem po sobie, ze w ciąże nie jest w całe tak łatwo zajść. Ja i maz zdrowi a zeszło nam z 4-5 miesięcy, i pewnie dluzej by zeszło, ale bardzo się do tego przełożyłam - po prostu u nas musieliśmy się starać centralnie w dzień owulacji. Dzień przed nie dawał żadnego rezultatu - albo moja komórka, żyje tsk króciutko, albo plemniki męża żyją króciutko. Mi pomogły testy owulacyjne i monitoring owulacji - po prostu miałam wyliczone wszystko co do godziny poprzez obserwacje testów - robiłam po 4 dziennie + monitoring u ginekologa - po 3 miesiącach takiej obserwacji wiedziałam kiedy owulacja nastąpi z dokładnością do paru godzin. Dodam, ze miałam regularne cykle jak w zegarku, a jak widzisz zeszło pół roku.
Może i u mnie jest podobnie. Już sama nie wiem. Badania wszystkie ok a tu nic i nic. Mój gin chce teraz spróbować z clostilbegyt

reklama

Bunia29

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tak. Oboje jesteśmy przebadani
Poczytaj może o oleju z wiesiołka pije się go chyba w pierwszej fazie cyklu przed owulacja i podobno wspomaga płodność, wiem że to może mało profesjonalna porada ale na pewno nie zaszkodzi, oczywiście pomocne będą testy owulacyjne. Jeśli jesteś osobą wierząca to możesz poczytać o modlitwie do dziedziatka Jezus koletanskiego 🙂

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
P Zapomniałam tabletki, nie mogę znaleźć odpowiedzi :( Potrzebuję porady 4
N Nie mogę wstrzymać / zatrzymać strumienia moczu po porodzie SN Ciąża, poród, połóg 4
K Staram się o dzieco,ale nie wiem czy mogę :-( Staramy się 0
I 22 lata, sama, trzecie dziecko w drodze a ja go nie chcę, nie mogę tak żyć.. Młodziutkie mamy 5
N Tylozgiecie macicy+ mała macica. Czy przez to nie mogę zajsc w ciaże :( Staramy się 31
elfica Nie mogę pić mleka ani jeść nabiału jakie suplementy diety? Żywienie 4
W Nie bolą mnie piersi Ciąża, poród, połóg 1
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
Katarzyna32 Ruchów dziecka nie odczuwam Potrzebuję porady 24
M Trzydniówka czy nie Potrzebuję porady 3
L Ciąża czy nie ciąża...? Potrzebuję porady 4
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1170
L Ciąża czy nie ciąża? Potrzebuję porady 19
Mythopoeia Jak rozszerzać dietę dziecku, które nie siedzi? Potrzebuję porady 27
A 3 latek nie mówi i ma duże opóźnienia w innych sprawach :/ Trzylatki 21
aniaslu Zadaj pytanie pediatrze. Odpowie na nie 23.04 o godz.11 Potrzebuję porady 20
M Zarodek nie rozwija się pomimo rosnącej bety Potrzebuję porady 18
B Usg genetyczne - czy to nie za wcześniej ? Potrzebuję porady 8
SuperMama321 Mój syn nie chcę się myć bo ogląda jutubera "friza" Potrzebuję porady 9
Jarzynka 3 miesięczne niemowle nie chce pić mleka Potrzebuję porady 22
C Niemowle nie chce samo jeść Żywienie 12
Kejti92 Ciaza czy nie ciaza 🤔 Staramy się 11
D Niemowlę nie chce pić z butelki Żywienie 11
Elencza Prawie 8-miesieczniak nie przekręca się z brzucha Potrzebuję porady 16
Elencza 8-miesiecy- nie przekręca się z brzucha na plecy BB położna radzi mamom 2
C Córka ma 9 miesięcy nie wypowiada sylab Potrzebuję porady 8
M Tablet, smartfon, telefon, smartwatch - dać czy nie dać o to jest pytanie Przedszkolaki 8
B Ciąża była i nie ma Potrzebuję porady 27
paulinika 6tc na usg nie widać pęcherzyka Ciąża, poród, połóg 37
K ciąża czy jednak nie Potrzebuję porady 3
O Szczepic czy nie Potrzebuję porady 39
B Nie chce jeść piersi Potrzebuję porady 5
T Immunoglobulina w czasie ciąży- przyjąć czy nie? Potrzebuję porady 11
KaroCarlo Czy nie za szybko? Wrześniowe mamy 2020 7
M Nie gojąca się brodawka, problem z karmieniem Potrzebuję porady 7
Brzuszek2 Jak wasze jedynaki radziły sobie z wiadomością że zaraz nie będą jedynakami Jedynacy 13
P Czy przyrost bhcg nie jest za wolny? Ciąża, poród, połóg 14
S Nie prawidłowy kariotyp.. Proszę chociaż o małą pomoc. Potrzebuję porady 15
C dziecko nie przybiera na wadze Zdrowie 13
I Nie zrownowazony byly a wspolne dziecko. Potrzebuję porady 1
G Roczny chłopiec nie gaworzy i nie pokazuje palcem Potrzebuję porady 22
J Dziecko się nie rozwija Potrzebuję porady 46
Mythopoeia 3 tygodniowe dziecko nie robi kupki Noworodek 10
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
K Położna śrowiskowa na NFZ lub nie Kraków - bieżanów Poleć szpital, lekarza, położną 3
monisia.p Mamusie pytanie nie dzieciowe Sierpniowe mamy 2019 11
X ODDAĆ CZY NIE ODDAĆ? PROSZĘ DORADŹCIE Samotni rodzice 7
L Ciąża czy nie? Ciąża, poród, połóg 19