reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Hejka
Zmiescilismy się z pomiarem :-):-):-) lekarka powiedziała że nic tu nie widzi złego że oczywiście za miesiąc znów na pomiar ale mała normalnie się rozwija
Dziś zkolei byliśmy u neurologa i to samo powiedziala, co prawda USG już nie zrobi bo ciemię zaroslo ale zbadała,i powiedziała że nawet te wcześniejsze USG wcale nie są źle,i nic niepokojącego nie widzi
Trochę mi ulżyło,choć nadal się martwię,no ale to tak już chyba będzie, przynajmniej do ok 3roku ,zanim nie zacznie być w miarę samodzielna..wtedy trochę się te dziecko puszcza co haha..a tak to się czlowiel tylko martwi i martwi ufff kamień z serca
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji257] dawno sie nie odzywalam, u nas dzien za dniem leci, tz dzis dluzej w pracy, ja juz odebralam wyniki krwi, troche sie przestraszylam bo mam bardzo wysokie tsh ale jutro mam wizytę u mojej gin to mysle ze od razu cos mi przepisze. No i chyba czeka mnie krzywa za moment bo glukoza tez wyszla za wysoka... ehhh mialam nadzieje ze bede miec bezproblemowa ciaze tak jak pierwsza ale jak widac nie mozna miec dwa razy tak dobrze [emoji6]

U nas piekne dni ciagle, prawdziwa polska zlota jesień [emoji7]cieplo kolorowo[emoji7]
mi
Nie martw się,ja tez miałam tarczycę i cukrzyce,na szczęście dieta wystarczyla,ale ciężko było haha...chociaż dzięki temu niewiele przytylam:p pierwsza ciąża idealna a druga niestety przelezana...ale dalysmy radę dotrwać do 40tugodnia....będziesz brala hormony i tyle ...wszystko będzie dobrze:-):-):-):-)
 
@Ozdoba26 całe szczęście że wszystko ok:) tak jak piszesz do 3r.ż nie ma się pewność że wszystko jest ok.
@Kaamilaaa lekarz dostosuje tabletki i będzie wszystko ok. Ja trzymam kciuki za Was:)

@Kaaldi Gdańsk ale super. Bardzo mi się tam podoba:)

No to u nas Liwka wyzdrowiała a.my dalej z Kają mamy zapalenie oka... Mam nadzieję że do soboty.bedziemy już zdrowe bo chcę zrobić dziewczynkom niespodziankę szczególnie starszej i zabrać je na salę.zabaw albo na basen żeby we dwie skorzystały. Ja korzystam z pogody i jak mam chwilę działam w ogrodzie. Oby to jak najdłużej trwało bo mam jeszcze tyle pracy ze masakra
 
CzesC dziewczyny
W Warszawie dziś pieknie, wlasnie jestesmy na spacerze,korzystamy ze slonca:-)
Gdansk super,to prawda,też mi się tam podobalo jak byliśmy ktoregos roku na wakacjach
Bardzo mi się podobaly te dluuugie falowane bloki,one jakoś się nazywaja,nie pamiętam...w Warszawie jest takie osiedle co też są podobne cjoc krótsze,to zawsze mi się przypomina odrazu Gdańsk
Miłego dzionka dziewczyny:-)
 
Do góry