reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie Szczepiące Mamy

My też nie szczepimy synka. Nie wiem czy wogóle czy kiedyś zaszczepimy. Wybrałam prywatną pediatrę i nie zgłosiłam do żadnej przychodni :-D
 
reklama
Czy któraś z Was rodziła w Zdrojach?? Jak wygląda tam sytuacja ze szczepieniami?? Czy mam się przygotować na walkę z personelem?? Poprzednio rodziłam na Pomorzanach i nawet jednego komentarza nie usłyszałam, zero problemów, no ale poród mnie nie zachwycił...
 
Ja nie mialam problemow. Poloznej dalam plan porodu i tam bylo info o braku zgody na szczepienie. Potem musialam to tylko potwierdzac juz po urodzeniu jak przyszla na sale lekarka zeby zabrac dzieci na szczepienie. Byla zdziwiona moja decyzja i cos tam mowila ze lepiej zaszczepic :-) powiedzialam, ze dziekuje ale moze pozniej skorzystam :-)
 
No to u mas tak samo, pediatra straszyła, że żółtaczka SZALEJE, ale jak potem spytałam moją gin, to powiedziała, że wieki żółtaczki w Poliskim szpitalu nie było... Ja nie zgodziłam się i ma wit K o zabieg Kredego no i zero szczepień. Łaziły za mną ze swoim oświadczeniem ale powiedziałam, że podpisując je poświadczyłabym nieprawdę, więc mpje musi im wystarczyć :)
 
A masz może wzór takiego oświadczenia?? Ja na WZW zaszczepię w pierwszej kolejności, bo teściowa jest nosicielem. Ryzyko jest małe, no ale jednak. No ale w szpitalu to na pewno nie zaszczepię, a później Engerixem zamiast refundowaną szczepionką.
 
reklama
Do góry