reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co myśleć

Dołączył(a)
24 Sierpień 2016
Postów
9
Hej dziewczyny. Staram się z mężem o dziecko od maja. Właśnie wtedy urodziłam synka w 6 miesiącu , ale niestety żył tylko 10 minut.. A lipcu byłam w ciazy biochemicznej. Testy pozytywne , ale dostałam okres i znowu nic z tego. Po porodzie trochę rozlegulowały mi się cykle , ale teraz chyba wróciły do normy i trwają one 30-32 dni. W tym miesiącu dostałam okres 22. Przed okresem wspolzylam z mężem. Co trzeci dzień od początku wcześniejszego cyklu. Okres w tym miesiącu trwał 4 dni. W ten 4 dzień kochałam się z mężem. Mija tydzień od tego stosunku, a ja trzy dni temu zaczęłam się bardzo zle czuć. Jestem strasznie osłabiona , kręci mi się w głowie , często chodzę siusiu. Nie wiem co się ze mną dzieje , ale czuję się podobnie jak wtedy gdy byłam w ciazy pierwszy raz. Czy to możliwe , że zaszlam w ciaze tak szybko ? Czy to możliwe , że owulacja mogla się jakoś przesunąć. Proszę doradzcie mi. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji ?
 
reklama
Jeżeli dostalas okres to raczej z wczesniejszego cyklu w ciąży nie jesteś, chociaż czasami podobno można mieć okres na początku. Ze stosunku po okresie mogła byś zajść w ciążę jeśli masz krótkie cykle i owulacja jest szybko tylko na objawy za wcześnie. Najlepiej dla pewności zrobić test jeżeli byś była w ciąży z cyklu przed okresem to test by to pokazal jeżeli zaszlas teraz to musisz czekać do terminu spodziewanej miesiaczki albo zrobic test z krwi.
 
Zrób sobie hormony lepiej ..
Wydaje mi się ze na objawy za wcześnie ale ok
A owulacja zawsze może się przesunąć bo niby czemu nie??
U mnie się przesunęła z początku miesiąca prawie na koniec jak zaszłam;)
 
Mija tydzień od stosunku a zaczelas sie zle czuć 3 dni temu , czyli 4 dni od stosunku dobrze rozumie?
Zapewne nawet nie doszło jeszcze do implantacji...
Zbadaj hormony a najlepiej idź do ginekologa .
W ciąży watpie , ze jesteś.

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry