reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem jak odczytać ten test

JoAnnA250694

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
5 502
Witam, robiłam wczoraj i dzisiaj testy niby jest kreseczka ale bardzo jasna do okresu zostało mi 5 dni ale coś się źle czułam tknęło mnie i zrobiłam test. Teraz znowu zaczyna boleć mnie brzuch tak jak na miesiączkę jestem strasznie zdezorientowana nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • IMG_20171230_213406-1560x2080.jpg
    IMG_20171230_213406-1560x2080.jpg
    568,5 KB · Wyświetleń: 490
reklama
Najlepiej powtorz test w dniu spodziewanej miesiączki lub zrób bete. Pierwszy test robilam tez jakos 5 dni przed i pokazal sie cien kreski, teraz ten cien ma 4 miesiace [emoji6]

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Wszystkie 3 testy są pozytywne. Bóle miesiączkowe są spowodowane rosnącą macicą. Zacznij łykać kwas foliowy i mozesz umawiać sie do lekarza za jakies 2-3 tygodnie. Gratuluję
 
Witam, robiłam wczoraj i dzisiaj testy niby jest kreseczka ale bardzo jasna do okresu zostało mi 5 dni ale coś się źle czułam tknęło mnie i zrobiłam test. Teraz znowu zaczyna boleć mnie brzuch tak jak na miesiączkę jestem strasznie zdezorientowana nie wiem co myśleć
Tal jak dziewczyny piszą, testy są pozytywne;) gratuluje:)
 
Dokładnie ciąża wypisz wymaluj
Masz.mocniejsze testy od mojego pierwszego.
Nie musisz mieć odrazu granatowej kreski
Wczesna ciąża i jeszcze niski poziom hormonu dlatego ;)
A ból jak na okres jeśli nic innego się nie dzieje np plamienie to znak że macica rośnie:-)
Gratuluję!
 
reklama
reklama
Do góry