reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojny sen

agulek80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2010
Postów
1 246
Miasto
Okolice W-wy
Mój Maluszek ma 6 tyg. Po nocnym karmieniu (piersią), gdy zaśnie kładę Go do łóżeczka. Śpi około 3, czasami 4 godziny. Jak się obudzi biorę Go do łóżka i karmię. Nie odkładam już do łóżeczka, bo co jakiś czas sobie je. Mój niepokój wzbudza fakt iż Mały "chromka", pręży się i śpi niespokojnie. Nie płacze ale ja nie śpię. Co jakiś czas daję Mu cyca, Mąż nosi na prosto żeby się odbiło. Nie wysypiam się a Mały się męczy (tak mi się wydaje). Co robić??
 
reklama
Nocka była spokojniejsza, Mąż brał Małego do odbicia po jedzeniu. Może to o to chodziło...oczywiście do ideału jeszcze trochę brakuje ;-) ale już nieco się wyspałam:-)
 
mam ten sam problem-mały ma 5 tyg. i też w nocy zostaje już w moim łóżeczku. nie odbijam go po każdym karmieniu bo boję się że go wybudzę i dopiero będzie po spaniu.Wasz się nie wybudzał?
 
u nas Julka się nie wybudzała przy odbekiwaniu, a po przełożeniu do łóżeczka trzeba było nad nią stać i ją klepać po pupci to usypiała. Za to teraz raz śpi całą noc a raz budzi się 10 razy. W przyszłym tyg chcę jej zrobić badanie kału pod kątem pasożytów, koszt 10zł, nieinwazyjne więc co mi szkodzi. Może znajdziemy przyczynę jej niespokojnego snu...
 
Masakra jaka jestem zmęczona :-( już dwie noce prawie 0 snu, Mały albo je albo "chrumka", parska i się kręci.
Przy odbekiwaniu czasem się budzi i wtedy znowu do cycka chce....ech kiedy będzie spał całą noc?!
 
Miniona noc była lepsza :-) wieczorem dałam Małemy łyżeczkę Gripe Water (na bazie kopru) no i spał dużo lepiej. Może to zbieg okoliczności a może zasługa tego płynu. Może jak maluch śpi to jego jelitkom jest gorzej pracować i mały ma lekkie dolegliwości. Jak na to nie patrzeć było lepiej. Zobaczymy jak będzie dziś:-)
 
Moja córka też jak była mała(teraz ponad 3 miesiące) stękała,sapała itp nie mogła spać lekarz powiedział że to niby normalni,że dziecko przyzwyczaja się do nowego świata poza tym kształtuje się układ pokarmowy itp i ma tak być teraz też zdarza się jej takie sytuację i np po nocnym karmieniu mija dobra godzina zanim ponownie zaśnie niestety....
 
Witam wszystkie mamusie. Jestem swieza upieczona mama Nadii. Moja córeczka ma obecnie 6 dni. Troszke nie pokoji mnie jej nie spokojne spanie. Gdy ja polozymy do lozeczka to spi,ale ciagle sie kreci,wierci,pomrukuje. Dodam,ze moja coreczka nie placze,gdy chce jesc lub ma pelnego pampersa,wiec dla mnie kazdy jej ruch jest oznaka,ze cos jest nie tak. Prosze napiszczie czy ktoras z was miala podobne doswiadczenie i czy to normalne,ze niemowlak jest taki niespokojny.
 
reklama
Eh przyznam się że w nocy w ogóle nie odbijałyśmy. Wieczorem dawałam herbatki małej, np z kopru lub innych ziółek. Nigdy nie chrumkała, miała tylko kozy w nosie które słyszałam czasami;)

Kropka Gratulacje:D taki bobas tylko śpi:) Ja nauczyłam się na Pampersach Zwykłych (nie Sleep&Play) poznawać kiedy jest pielucha pełna. Uszczypnę pieluchę i wiem:) Sama rozpoznasz.
Więc najpierw szczypałam a potem dopiero jedzonko.
Może wierci się bo nie jest "skrępowana" Nasza córunia spała przez pierwszy miesiąc w rożku potem też z reszta:D bez kołderki i do tego miś który miał nasz zapach.
Po paru tyg byłam mistrzynią rozpoznawania czego chce mój bobasek:) Więc cierpliwości;) i nie stresuj się tak każdym pierdnięciem;)
 
Do góry